200% premii od pierwszego depozytu w Etoto

Czy może być coś lepszego od podwojenia depozytu dla nowych graczy? Okazuje się, że tak! Etoto wprowadza na rynek rewolucyjną promocję, polegającą na potrojeniu kwoty pierwszego depozytu.

200% premii od pierwszego depozytu w Etoto

Dzięki bonusowi, gracze mogą cieszyć się nawet 300 złotymi na start. Jak to możliwe? Oto kilka przykładów obrazujących działanie bonusu powitalnego w Etoto:

Po wpłacie 20 złotych, na konto bonusowe gracza przelewana zostaje premia w postaci 40 złotych. Ostateczna suma posiadanych przez obstawiającego, środków, wynosi 60 złotych (stanowiące trzykrotność pierwotnej sumy).

Pierwsza wpłata w kwocie 50 złotych uprawni gracza do premii w postaci 100 złotych. Końcowa wartość dysponowanych środków będzie wynosić więc 150 złotych!

Co się wydarzy, gdy gracz przeleje na swoje konto bukmacherskie 100 złotych? Analogicznie – będzie cieszył się 300 złotymi!

Jakie są warunki obrotu bonusem w Etoto?

By móc cieszyć się bonusem, należy:

  • postawić kupon na sumę czterokrotności depozytu i bonusu
  • na zdarzenia pojedyncze (kurs co najmniej 2,20) lub wielokrotne (kurs minimum 2,20 lub każde zdarzenie 1,50)
  • dokonać obrotu w ciągu 30 dni od daty jego przyznania.
Kod promocyjny do Betfan
Kod promocyjny do Betfan

W akcji mogą wziąć udział tylko ci gracze, którzy posiadają aktywne konto bukmacherskie. Darmowej rejestracji można dokonać na stronie etoto.pl, nie martwiąc się o bezpieczeństwo i sytuację prawną.

Etoto to legalny bukmacher, posiadający zezwolenie Ministerstwa Finansów i oferujący usługi w pełni zgodne z prawem.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia to nasza specjalistka od promocji bukmacherskich i wszelkich bonusów do bukmacherów legalnie działających w internecie.

Bukmacherzy w Polsce