4 porady odnośnie typowania zakładów bukmacherskich

Rok powoli już się kończy, dni robią się coraz krótsze, przez co coraz więcej osób zapada w ,,zimowy letarg” – jednakże my nie zwalniamy nadal z publikacją ciekawych artykułów, które pomogą wam trafniej obstawiać zakłady bukmacherskie.

4 porady odnośnie typowania zakładów bukmacherskich

1 – Jeśli przegrałeś kilka razy pod rząd – zastanów się dlaczego!

Najgorszym błędem gracza zakładów bukmacherskich jest zniechęcanie się do typowania po kilku nieudanych typach, z racji tego że nie potrzeba wielkiego wysiłku, aby zainwestowane pieniądze odzyskać, lub nawet pomnożyć, z racji tego że w końcu to bukmacherka, raz się wygrywa, raz się przegrywa. Nie ma typerów którzy wygrywają non-stop. Zdobywanie pieniędzy jak wiadomo jest głównym celem grania na zakładach bukmacherskich, jednakże musimy pamiętać, że to powinno być tylko dla nas zabawą, dlatego też maksyma – ,,łatwo przyszło, łatwo poszło” powinna zawsze nam gdzieś dzwonić z tyłu głowy.

Batfan kod promocyjny, premia
Batfan kod promocyjny, premia

2 – Rodzaje zakładów bukmacherskich

Odpowiedni rodzaj zakładów bukmacherskich dobrany pod nas może stanowić różnicę między zwycięstwem a przegraną, dlatego też powinniśmy poznać w miarę możliwie jak największą ich ilość. Nie mówimy tutaj, aby obstawiać każdy rodzaj z nich, wystarczy że dowiemy się, że takie rodzaje kuponów bukmacherskich po prostu istnieją. Poniżej podamy wam kilka przykładów!

zakład 1×2 – który polega na tym, że obstawiamy (1) – zwycięstwo gospodarzy, (X) – remis, bądź (2) czyli wygraną gości. Jest to najpopularniejszy rodzaj typu w piłce nożnej, dlatego też szczególnie polecamy go osobom, które właśnie ten sport interesuje.

zakłady specjalne –  Zakłady te są oferowane na takie wydarzenia jak wybory nowego prezydenta, czy też na przykład kto będzie nowym papieżem. Polecamy ten rodzaj zakładów przede wszystkim osobom, które wolą obstawiać typy bukmacherskie okazyjnie, oraz bardziej od sportu są zainteresowane polityką, bądź popularnymi wydarzeniami na świecie.

3 – Czy bukmacherzy oszukują?

Jeśli dany bukmacher którego chcemy ,,prześwietlić” pod kątem tego, czy oszukuje swoich typerów posiada odpowiednią licencję Polskiego Ministerstwa Finansów jest większa szansa, że fiskus częściej sprawdza, czy na pewno wszystko jest w porządku, przez co ciężej by mu było oszukiwać. Oprócz tego, wystarczy poczytać sobie opinie na temat danego bukmachera z jakiegoś znanego i zaufanego źródła, na przykład z for bukmacherskich lub też na stronach poświęconym zakładom bukmacherskich.

4 – Zarządzaj kapitałem mądrze

Zaraz zlecą się tutaj osoby z komentarzami ,,eee.. co to za chałę piszesz, przecież to logiczne” – no dobrze, ale nie każdy o tym czasami jest w stanie pamiętać, z racji tego że niektórzy dostają euforii, kiedy zaczynają wygrywać więcej i więcej, a w pewnym momencie mogą się obudzić z ręką w przysłowiowym nocniku… Dobry gracz zakładów bukmacherskich nie powinien stawiać całego swojego majątku tylko dlatego, ponieważ chce obstawić większą sumę. Zawsze lepiej jest wygrać niewiele, niż stracić majątek za jednym razem, czyż nie? Dlatego pamiętajmy, aby zawsze obstawiać zakłady bukmacherskie z głową.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy najlepszy bukmacher w Polsce Fortuna oferuje graczom więcej niż STS czy Betclic? Jaki jest kod promocyjny na darmowe bonusy bukmacherskie? Na te wszystkie pytania znajdziesz tu odpowiedź.

Bukmacherzy w Polsce