Aktualny kod promocyjny do Betclic – KOD550 i najwyższy cashback na rynku

Gracze, którzy podczas rejestracji u legalnego bukmachera Betclic wpisali kod promocyjny KOD550, mogą liczyć na najwyższy cashback na rynku. 550 PLN to maksymalna kwota zwrotu w razie niepowodzenia na pierwszym kuponie.

Aktualny kod promocyjny do Betclic - KOD550 i najwyższy cashback na rynku
Aktualny kod promocyjny do Betclic – KOD550 i najwyższy cashback na rynku

Betclic – polski legalny bukmacher

Betclic to jeden z najpopularniejszych bukmacherów na rynku. Jego funkcjonowanie jest zgodne z polskim prawem, czego gwarancją jest posiadanie licencji Ministerstwa Finansów RP.

Mimo tego, że obstawianie meczów w Betclic jest legalne, to warto mieć na uwadze, że hazard związany jest z ryzykiem i przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Opisywana promocja odnosi się do kodu promocyjnego KOD550, uprawniającego do odbioru nawet 550 PLN w razie przegrania pierwszego kuponu w Betclic.

KOD550 w Betclic

Gracz, który podczas zakładania nowego konta bukmacherskiego w Betclic, wpisze kod promocyjny KOD550, otrzyma uprawnienie do zwrotu stawki przegranego kuponu maksymalnie do 550 złotych.

Promocja dotyczy wyłącznie debiutanckiego kuponu. Betclic oferuje najwyższy cashback na rynku – warto o tym pamiętać, wybierając swojego bukmachera.

obstawianie w betclic z bonusem 550 cashback

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że obecnie obstawianie możliwe jest nie tylko klasycznie przez stronę www.Betclic.pl, ale także mobilnie – zarówno przez platformę, jak i aplikację na tablety i smartfony.

KOD550 – najwyższy cashback na rynku

100% zwrotu (maksymalnie 550 PLN), otrzymają gracze, którzy:

  1. Wejdą na stronę Betclic.
  2. Zarejestrują konta za darmo, wpisując kod promocyjnyKOD550
  3. Dokonanają pierwszego depozytu.
  4. Obstawią kupon za 550 złotych (lub mniej) i w razie niepowodzenia otrzymają 100% zwrotu na konto bukmacherskie. 

Akcja promocyjna obejmuje tylko tych typerów, którzy podczas zakładania konta bukmacherskiego w Betclic, wpiszą w okienku rejestracyjnym kod „KOD550”.

Promocja z tego wpisu, czyli „Aktualny kod promocyjny do Betclic – KOD550 i najwyższy cashback na rynku„, to nie jedyna świetna oferta bukmacherska. By być na bieżąco z innymi wartościowymi akcjami, należy systematycznie odwiedzać stronę www.Betclic.pl.

Nagrody w Betclic

Betclic organizuje konkursy i loterie, w których mogą wziąć udział nie tylko stali bywalcy, ale także świeżynki. Wszystko za sprawą niskiego progu kwalifikacyjnego, który zazwyczaj wynosi minimum, czyli stawkę 1 PLN.

Betclic promocje bukmacherskie
Betclic promocje bukmacherskie

Oznacza to, że w rankingu najlepszych typerów, mogą znaleźć się obok siebie najlepsi z najlepszych i… totalni amatorzy, którzy dobrze poradzili sobie z warunkami akcji.

Kolejnym plusem brania udziału w zabawach Betclic, jest ilość nagradzanych uczestników. W przeciwieństwie do konkurencji, Betclic nagradza zazwyczaj nie trzech, czy 5 TOP graczy, a dziesięciu, pięćdziesięciu, a nawet stu!

Promocje bez VAT w Betclic

Co jakiś czas, Betclic oferuje ulubioną promocję społeczności – bez vat. Czym jest? Niczym innym, jak jeszcze większymi wygranymi. Biorąc udział w zabawie bez vat, nie trzeba martwić się przykrym obowiązkiem podatnika. Betclic załatwia to za graczy :)

Obecnie opisywana promocja nie jest aktywna. Pozostaje tylko czekać, aż organizator uruchomi ją – jak ma to w zwyczaju – dość systematycznie :)

Promocja Multi+ w Betclic

Multi+ to promocja bukmacherska, polegająca na zwiększaniu wygranych, dzięki regularnemu obstawianiu. Im więcej zdarzeń zostanie umieszczonych na kuponie, tym większy bonus do wygranej.

Najlepszym udaje się zwiększyć wygrane nawet o 50%. To chyba wystarczająca zachęta do zapoznania się z Multi+.

Wszystkie akcje promocyjne dostępne są na stronie www, jaki i mobilnie – w aplikacji. Dzięki temu nie ma większego znaczenia, w którym miejscu na świecie się typuje! :)


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia to nasza specjalistka od promocji bukmacherskich i wszelkich bonusów do bukmacherów legalnie działających w internecie.

Bukmacherzy w Polsce