Betclic Polska oferta zakładów online

Betclic to bukmacher, który ma w naszym kraju spore grono wielbicieli. Niestety, jakiś czas temu firma wycofała się z polskiego rynku. Miało to związek z nowelizacją ustawy o zakładach hazardowych. Na szczęście, firma rozpoczęła staranie w kierunku powrotu na polski rynek. I tak 26 września 2018 roku Betclic uzyskał licencję od Ministerstwa Finansów, która pozwoliła temu bukmacherowi na świadczenie usług na terenie Polski w sposób całkowicie legalny. W poniższym artykule przedstawiamy ofertę tego niezwykle popularnego bukmachera. Zapraszamy serdecznie do lektury!

betclic w polsce
Aktualna oferta zakładów, bonusów i promocji w Betclic online

Jaką ofertę dla graczy przygotował Betclic?

Betclic należy do grona najbardziej popularnych bukmacherów na całym europejskim rynku. Powstał on już w 2005 roku, kiedy to Francus Nicolas Beraud postanowił otworzyć własną firmę. Decyzja ta była strzałem w dziesiątkę – początkowy kapitał włożony w firmę, czyli 3 miliony euro, zwrócił mu się bardzo szybko.

Trzy lata po rozpoczęciu działalności, Francuz sprzedał swoje udziały w firmie za astronomiczną sumę 50 milionów euro. W tej chwili Betclic jest marką popularną zarówno w Europie Zachodniej jak i w naszym kraju. Betclic prowadzi obecnie dwie siedziby. Zlokalizowane są one na Gibraltarze oraz na Malcie. Czy popularność Betclic oraz uznanie wśród typerów jest uzasadnione? Odpowiadamy.

Bonusy powitalne w Betclic opinie

Betclic pod względem bonusów powitalnych podąża tą samą ścieżką co pozostali bukmacherzy. Różnica jednak jest taka, że jego oferta pod tym względem jest dużo uboższa. Oto szczegóły. 

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Cashback 200 złotych, czyli oferta dla nowych graczy w Betclic

Nowi gracze mogą korzystać z bonusu powitalnego Cashback 200 złotych. Jest to typowy bonus „cashback”, który przyznaje się do pierwszego depozytu. Na czym to polega? Jest to bardzo proste. Jeśli obstawimy pierwszy kupon na 200 złotych, i okaże się, że nic nie wygraliśmy, pieniądze włożone w zakład nie przepadną, ponieważ otrzymamy zwrot środków na konto.

Większość graczy uważa, że oferta powitalna w Betclic jest niezbyt zachęcająca – pozostali bukmacherzy mają pod tym względem znacznie lepsze oferty dla nowych graczy. Kto wie, może już wkrótce Betclic pójdzie po rozum do głowy i dopracuje swoją ofertę dla świeżaków. Dzięki temu z pewnością zyska dużo więcej nowych zarejestrowanych użytkowników.

Betclic – promocje dla stałych graczy

W przypadku promocji dla stałych graczy, Betclic nie wypada już tak blado na tle konkurencji. Większość graczy uważa, że pod tym względem Betclic spisuje się całkiem dobrze. Jedna z najważniejszych promocji tego typu to Lepsze Kursy – polega ona na tym, że najczęściej każdego dnia na stronie głównej bukmachera pojawia się lista kursów, które mają podwyższone wartości.

Dzięki temu w łatwy sposób można podbić niezwykle atrakcyjne okazje znajdujące się na kuponie. Lepsze Kursy to oferta łudząco podobna do ofert, które można znaleźć u innych bukmacherów, takich jak Super Oferta lub Hit Dnia. 

Zaproś znajomego – to popłaca

Kolejna z propozycji legalnego bukmachera Betclic dla „starych wyjadaczy” to promocja Zaproś Znajomego. Dzięki niej można uzyskać nawet 100 złotych, jeśli zaprosimy do gry nowych klientów Betclic. Jest to promocja, którą z pewnością można zaliczyć do grona najbardziej atrakcyjnych na całym polskim rynku zakładów bukmacherskich.

Istnieje jednak jeden poważny mankament tej promocji. Polega on na tym, że profity z tytułu tej promocji otrzymują jedynie osoby zapraszające. Nowi użytkownicy mogą skorzystać wyłącznie ze standardowych promocji, które buk ma w swojej ofercie. 

Multi + 

Multi + to kolejna niezwykle interesująca promocja, którą swoim graczom proponuje Betclic. Jest ona kierowana przede wszystkim do adeptów zakładów akumulacyjnych, czyli popularnych akumulatorów. Jej zasady są banalnie proste.

Wystarczy, że postawimy kupon na rozgrywki objęte promocją Multi+, a Betclic zwiększy nasze wygrane od 5 do nawet 100% wartości całego kuponu. Oprócz tego trzeba mieć na uwadze, że wszystkie zdarzenia muszą posiadać kurs minimalny na poziomie 1,20.

Bukmacher

Bukmacher online w Polsce, najlepsze promocje i bonusy bez depozytów do najlepszych w kraju legalnych bukmacherów. Rankingi i spis legalnych buków w Internecie.

Bukmacherzy w Polsce