Betgames u STS – czy w Polsce można naprawdę grać w karty legalnie?

Oprócz zakładów bukmacherskich, w hazardzie również bardzo popularne są karty, jednakże nie każdy wie, że STS również oferuje taką usługę. Ale czy rzeczywiście można w Polsce grać legalnie w karty na pieniądze? Przeczytajcie nasz artykuł, a dowiecie się sami!

betgames sts legalny poker online
Betgames to legalne gry w karty bukmachera STS

Betgames u STS – co tam znajdziemy?

Jak już wcześniej wspominaliśmy, w hazardzie nie tylko popularne są zakłady bukmacherskie, przecież mamy też takie rzeczy jak Keno, czy też karty. Odkąd do oferty STS dodano zakładkę Betgames nikogo już szczególnie nie dziwi obstawianie kart. Karty u tego bukmachera cieszą się z dnia na dzień coraz większym zainteresowaniem typerów. I chyba ten trend nie zmieni się w najbliższym czasie.

Betgames STS to propozycja dla tych, którzy lubią granie w karty. Wszystko odbywa się w stu procentach legalnie, a typerzy mają nawet do wyboru kilka rodzajów rozgrywek – wszystkie o prostych zasadach!

betclic polska cashback 550 pln
Legalny bukmacher Betclick – Kod promocyjny na cashback 550 PLN

Legalne karty w internecie – czy to prawda?

Karty mogą być dobrą opcją na oderwanie się od normalnych zakładów bukmacherskich lub po prostu na spróbowanie czegoś nieco innego. Nie trzeba martwić się w tym przypadku o legalność, gdyż karty STS oferowane są w stu procentach zgodnie z przepisami jakie obowiązują w naszym kraju. Dlaczego jest właśnie tak?

Wszystko ze względu na fakt, że Betgames u STS to po prostu obstawianie rozgrywek, a nie granie w karty w sposób bezpośredni. Czym to się różni? Gracz gra tutaj na to, która ręka okaże się wygrana, a sam nie jest w posiadaniu żadnych wirtualnych kart. Na tej samej zasadzie co poker, działa w STS wojna oraz bakarat. Wszystkie gry przygotowane zostały w taki sposób, by zapewniały sto procent funkcjonalności, a zarazem były legalne.

Jak grać w pokera u STS?

Sprawa nie jest tak skomplikowana, jak mogłoby się niektórym wydawać. Wystarczy że :

1. Wejdziemy na oficjalną stronę bukmachera STS, czyli wchodzimy na www.STS.pl. W górnym roku odszukujemy i klikamy “Betgames“

2. Wybieramy w co chcemy pograć. Do wyboru mamy pokera, wojnę lub bakarat. Tutaj decyzja już należy do nas. Kiedy na coś się zdecydujemy, klikamy przycisk, jaki oznaczyliśmy czerwonym kółkiem.

3. Obstawiamy nasz pierwszy ,,zakład” na karty u STS!

Jakie ,,karcianki” są dostępne u STS?

  • Bakarat
  • Wojna
  • Poker

Gracz w trakcie grania w karty obstawia czy jego karta/układ okażą się lepsze od tego, co znajduje się w rękach krupiera. Im większe prawdopodobieństwo wygranej, tym mniejszy kurs. Oczywiście, jak to zwykle bywa przy graniu u bukmachera, najwięcej można zarobić, sporo ryzykując! Aby grać w karty online w STS, trzeba posiadać darmowe konto na stronie bukmachera STS. Rejestracja zajmuje tylko chwilę, a wszystko sprowadza się do podania podstawowych danych. I teraz to, co bardzo istotne – weryfikacja w STS nie jest konieczna do tego, by obstawiać!

Najczęściej zadawane pytania – STS

Czy bukmacher STS oferuje bonus bez depozytu?

Tak, bukmacher STS oferuje bonus 29 PLN bez depozytu dla nowych graczy. Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny: BETONLINE

– Czy bukmacher STS posiada aplikację mobilną?

Tak, aplikacja mobilna STS działa na systemy Android i iOS. Można ją pobrać na smartfony ze strony bukmachera pod adresem www.sts.pl.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy najlepszy bukmacher w Polsce Fortuna oferuje graczom więcej niż STS czy Betclic? Jaki jest kod promocyjny na darmowe bonusy bukmacherskie? Na te wszystkie pytania znajdziesz tu odpowiedź.

Bukmacherzy w Polsce