Bonus powitalny – dlaczego warto skorzystać?

Legalni bukmacherzy, których jest coraz więcej w branży hazardowej, na różne sposoby zachęcają użytkowników do korzystania z ich oferty. Nie tylko gwarantują dużo dyscyplin do typowania. Poza tym takie firmy hazardowe oferują również rozmaite bonusy powitalne. Dlaczego warto korzystać z takie oferty bonusowej legalnego bukmachera? Na co uważać, żeby nie wpaść w prostą pułapkę?

darmowe bonusy bukmacherskie
Legalni bukmacherzy chętnie oferują darmowe bonusy bukmacherskie

Bonus powitalny to więcej pieniędzy na koncie

Ogólnie bonusy powitalne cieszą się bardzo dużą popularnością wśród użytkowników. Często jest tak, że niektórzy tylko po to zakładają konta u wielu bukmacherów, aby skorzystać z takiej oferty. To stosunkowo prosty sposób, żeby na własnym koncie było zdecydowanie więcej pieniędzy w porównaniu do okresu poprzedniego. Jakie są rodzaje bonusów powitalnych u legalnych bukmacherów w Polsce? Przeważnie chodzi o to, że można uzyskać doładowanie w zależności od wpłaconej stawki. Może to być 100%, 50% itd.

Czasami bonus powitalny jest przyznawany także w postaci freebetu. O co tutaj chodzi, czy takie promocje bukmacherskie również są atrakcyjne? Jeśli przegracie konkretny zakład, to nic nie tracicie. Natomiast jeśli wygracie, to na wasze konto trafi różnica pomiędzy całkowitą stawką, a zainwestowanymi pieniędzmi. Ogólnie bonusy powitalne trzeba oceniać bardzo pozytywnie. W dalszej części artykułu dowiecie się jednak, że taka oferta nie jest w 100% darmowa, jak może wydawać się na samym początku…

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Możliwość zastosowania różnych strategii

Im więcej pieniędzy na koncie, tym zdecydowanie więcej możliwości. Choćby do tego, aby zastosować rozmaite strategie. Na początku osoby, które stawiają pierwsze kroki w świecie hazardu często nie wiedzą, jaka taktyka będzie dla nich najbardziej odpowiednia. Stosują różne sposoby. Niektórzy wybierają np. progresję. Są zawodnicy, którzy twierdzą, że to dla nich system jednak zbyt długotrwały i przy okazji bardzo monotonny.

Poza tym ewentualne zyski wcale nie są też takie duże choćby porównując to do zainwestowanego czasu. Wobec powyższego szukają innych alternatyw. Duża ilość pieniędzy na koncie, a bonusy powitalne pomagają uzyskać taki stan, stwarza rozmaite możliwości. Jeśli jedna strategia nie wypaliła, to można spróbować kolejną. Trzeba jednak pamiętać o tym, aby grać takie typy oraz kursy, żeby to wszystko liczyło się do obrotu bonusem.

Na co uważać przy promocjach bukmacherskich?

Legalnie działające firmy bukmacherskie jak Betclic, Etoto czy STS na pewno nie rozdają pieniędzy za darmo, a na pewno nie w 100%. Na to nie można liczyć. Bonusy powitalne to szansa na otrzymanie gotówki, ale zawsze są pewne warunki, żeby pieniądze można było rzeczywiście traktować jako własne. Na co na pewno trzeba uważać? Często wybierając bonusy powitalne lepiej jest po prostu zdecydować się na nieco mniejsze sumy. Zwłaszcza, jeśli warunki dotyczące obrotu bonusem są stosunkowo proste do wypełnienia.

Czasami ludzie wpadają w pułapkę i wybierają po prostu największe możliwe bonusy powitalne. Kłopoty zaczynają się potem, kiedy okazuje się, że obrót otrzymanymi pieniędzmi jest bardzo trudny i wymaga np. grania bardzo wysokich kursów. Trzeba robić wszystko, aby nie dać się podejść w ten sposób.

Bukmacher

Bukmacher online w Polsce, najlepsze promocje i bonusy bez depozytów do najlepszych w kraju legalnych bukmacherów. Rankingi i spis legalnych buków w Internecie.

Bukmacherzy w Polsce