Bonus powitalny za wpisanie kodu „KOD510” w Betclic

Wpisanie kodu promocyjnego „KOD510” w Betclic, uprawnia do odbioru premii powitalnej w postaci nawet 510 PLN. Promocja obowiązuje na stronie internetowej bukmachera i w aplikacji mobilnej.

Super kod promocyjny w Betclic - "KOD510" dla nowych
Bonus powitalny za wpisanie kodu „KOD510” w Betclic

Pierwszy kupon bez ryzyka w Betclic

Aktualna premia powitalna w Betclic to gratka dla nowych graczy. Skorzystają z niej przeze wszystkim typerzy, którzy nie mają doświadczenia w obstawianiu. Dzięki zakładowi bez ryzyka, pierwszy zakład nie przysporzy grama stresu :)

Wzięcie udziału w promocji zaczyna się już w momencie założenia darmowego konta bukmacherskiego. To jednak nie wszystko. By w pełni cieszyć się bonusem, należy:

  1. Zarejestrować się na www.Betclic.pl lub w aplikacji mobilnej
  2. Wpisać kod promocyjny „KOD510”
  3. Dokonać pierwszej wpłaty
  4. Zagrać kupon
  5. Przegrać
Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Istnieją dwa roztrzygnięcia kuponu obstawionego przy pomocy „KOD510”:

  • wygrana całego kuponu
  • przegrana i zwrot 100% stawki w postaci cashbacku

Bonus powitalny za wpisanie kodu „KOD510” w Betclic to oferta niepodzielna, niemożliwa do przekazania innym graczom. Promocja dotyczy tylko pierwszego obstawionego kuponu.

Na stronie bukmachera Betclic istnieje podobna promocja, oferująca bonus powitalny w postaci 500 złotych. Dzięki skorzystaniu ze specjalnego kodu promocyjnego „KOD510”, nagroda wzrasta o 10 PLN, dając maksymalnie 510 złotych zwrotu w razie przegranej.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia to nasza specjalistka od promocji bukmacherskich i wszelkich bonusów do bukmacherów legalnie działających w internecie.

Bukmacherzy w Polsce