Bonus za postawienie 4 kuponów w STS

Gracz, który postawi u legalnego bukmachera STS 4 kupony, otrzyma zwrot środków za jeden z nich. Promocja trwa do odwołania!

bonus w sts
Bonus za postawienie 4 kuponów w STS

Bonus za postawienie 4 kuponów w STS to najnowsza promocja, jaka pojawiła się na oficjalnej stronie bukmachera.

Jak zdobyć bonus?
☝️☝️☝️

  • obstawić kupon za dokładnie 11 złotych
  • wytypować nie mniej, niż jeden zakład z oferty LIVE
  • zagrać minimum jeden kupon przy pomocy aplikacji na urządzenia mobilne STS

To proste – prawda? Najważniejszym warunkiem jest jednak posiadanie aktywnego konta bukmacherskiego, które można założyć za darmo w STS :)

sts bonusy za drmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Legalny bukmacher STS odnawia promocję co tydzień. Do akcji nie kwalifikują się kupony MaxiKombi, STS Bezpieczny, Superoferta, Hit Dnia, anulowane, oraz z zastosowaniem opcji Cash-out.

Nagrody są przyznawane od 19 sierpnia 2019 roku do odwołania. STS wypłaca nagrody na konta bonusowe do 5 dni od zakończenia danych etapów.

Obrót premią

Wypłacenie nagrody możliwe jest po obstawieniu kuponu za trzykrotność wartości premii, po kursie co najmniej 1,91. W zabawie nie biorą udziału zdarzenia z Hitu Dnia.


Bukmacher STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia to nasza specjalistka od promocji bukmacherskich i wszelkich bonusów do bukmacherów legalnie działających w internecie.

Bukmacherzy w Polsce