Cashback 10% na siatkówkę w Betclic

10% zwrotu uzyskają gracze, którzy postawią kupon na siatkówkę w Betclic i przegrają. Promocja obowiązuje od 4 do 15 października na spotkania siatkarskiego Pucharu Świata.

Cashback 10% na siatkówkę w Betclic
Cashback 10% na siatkówkę w Betclic

Do 500 złotych premii w Betclic

Nawet 500 PLN premii zgarną użytkownicy Betclic, którzy obstawią spotkania z oferty siatkarskiego Pucharu Świata. Akcja promocyjna trwa od 4 do 15 października 2019 roku. Cashback 10% zostanie przypisany graczom, którzy zapiszą się do promocji na www.Betclic.pl.

Zwrot 10% stawki przegranego kuponu dotyczy zdarzeń live, oraz przedmeczowych – zarówno pojedynczych, jak i wielokrotnych. W promocji biorą udział zakłady, które zagrane są po kursie co najmniej 1,50. 500 złotych to maksymalna stawka cashbacku.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Freebet sts – kod promocyjny

Wypłata bonusu 10% w Betclic

Warto pamiętać o tym, że bukmacher Betclic Polska wypłaca 10% bonusu na siatkówkę niezależnie od stawki zagranego kuponu. By cieszyć się ekstra kasą, należy w odpowiedni sposób z niej skorzystać.

Wypłata nagrody możliwa jest pod warunkiem czterokrotnego obrotu środkami po kursie minimalnym 2,00 w ciągu 90 dni od chwili przyznania premii.

Uwaga! W zabawie nie biorą udziału zdarzenia dotyczące siatkówki plażowej, niezależnie od tego, czy zostaną rozegrane w terminie 4-15 października, czy nie.


BEM Operations Liqmited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia to nasza specjalistka od promocji bukmacherskich i wszelkich bonusów do bukmacherów legalnie działających w internecie.

Bukmacherzy w Polsce