Cashback do 50 PLN za kupon KOMBI 5+ w LV BET

Za typowanie KOMBI 5+ w LB BET, bukmacher zwraca do 50 PLN. Cashback za kupon wielokrotny pozostaje aktualny do końca grudnia 2019 roku. Obowiązuje wszystkich graczy, posiadających aktywne konto bukmacherskie.

LVBet zwraca do 50 PLN za kupony KOMBI 5+
Cashback do 50 PLN za kupon KOMBI 5+ w LV BET

Z promocji skorzystają użytkownicy posiadający aktywne konto bukmacherskie na stronie bukmachera. Osoby, które jeszcze nie dołączyły do rodziny LV BET, mogą to zmienić za darmo na www.LVBET.pl.

W sytuacji, gdy jedno zdarzenie na kuponie okaże się być nietrafione, legalny bukmacher LV BET zwraca 100% stawki kuponu. Maksymalna kwota cashbacku to 50 PLN.

Warunki zwrotu do 50 PLN za kupon KOMBI 5+ w LV BET⚠️

By skorzystać z promocji, należy spełnić warunki kwalifikacyjne. Poniżej pełna ich lista:

  • Posiadanie aktywnego konta bukmacherskiego na www.LVBET.pl
  • Obstawienie kuponu KOMBI z co najmniej 5 typami.
  • Zagranie po kursie minimum 3,00 za stawkę nie niższa, niż 20 PLN.
  • Przegranie tylko jednego zdarzenia na kuponie.

Jeżeli jedno zdarzenie z kuponu nie potoczy się po myśli gracza, bukmacher LV bet zwróci całą stawkę zagranego kuponu. Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN. Promocja nie obejmie sytuacji, gdy do kuponu „nie wejdą” dwa zdarzenia lub więcej.

Realizacja wypłat odbędzie się w każdy poniedziałek do godziny 17:00 do końca trwania promocji, czyli do 29 grudnia 2019 roku do godziny 23:59.

Freebet 20 PLN - eToto kod promocyjny
Freebet 20 PLN – eToto kod promocyjny

Cashback w LV BET – obrót 👇

Wypłacenie środków bonusowych obarczone jest obowiązkiem obrotu. By w pełni cieszyć się premią, należy:

  • obrócić środkami trzykrotnie
  • grać po kursie co najmniej 1,75
  • zmieścić się w terminie do 30 dni od chwili otrzymania premii

Warto pamiętać o tym, że legalny bukmacher LV BET nie wyraża zgody na kwalifikację do promocji kuponów zagranych przy pomocy środków bonusowych. Do cashbacku kwalifikują się zakłady obstawione za środki własne.

W akcji promocyjnej nie biorą również udziału kupony, w których zastosowano mechanizm cash-out, umożliwiający zakończenie kuponu przed rozstrzygnięciem wszystkich zdarzeń.

Dalsze szczegóły promocji znajdują się na stronie bukmachera. Legalność funkcjonowania LV BET zagwarantowana jest przez posiadane zezwolenie Ministerstwa Finansów RP, przyznawane bukmacherom świadczącym legalne usługi.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia to nasza specjalistka od promocji bukmacherskich i wszelkich bonusów do bukmacherów legalnie działających w internecie.

Bukmacherzy w Polsce