Co do obstawiania w internecie mogą nam zaoferować firmy bukmacherskie?

Chyba każdy zgodzi się, że poziom adrenaliny podnosi się, kiedy na przykład obstawimy zakład za złotych na danym wydarzeniu sportowym. Wtedy oglądanie takiego spotkania przynosi zdecydowanie większe emocje w porównaniu do tego, gdyby taka gotówka nie została w ogóle zainwestowana. Wydaje się zatem, że gra u legalnych bukmacherów to naprawdę świetny sposób na spędzenie wolnego czasu – nikt nie będzie na pewno się nudził. Dlatego też, aby pokazać wam, że typy bukmacherskie wcale nie muszą być nudne!

Co do obstawiania w internecie mogą nam zaoferować firmy bukmacherskie?

Jeśli chcesz typować zakłady bukmacherskie – zacznij od ,,singli”

Zanim zaczniesz obstawiać zakłady bukmacherskie musisz zastanowić się jaki rodzaj zakładów będzie dla ciebie najbardziej opłacalny. Z jednej strony mamy prawdopodobną możliwość dość częstego i regularnego wygrywania kolejnych zakładów, z drugiej musisz pomyśleć o tym jak duże będą z tego zyski, z racji tego że często bowiem bywa tak, że kurs ogólny kuponu na single nie jest duży, co przekłada się na to, że wygrane raczej wysokie nie będą. Czy w takim przypadku, a przy okazji przegranych (które również i na singlach się zdarzają), wysokość zysków będzie w stanie pokryć straty z przegranych zakładów, a do tego zapewnić Ci zadowalający zysk? Dlatego też te rzeczy powinny ,,przejść ci przez umysł” zanim zaczniesz obstawiać zakłady bukmacherskie. Decyzja należy wyłącznie od ciebie.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Kto jest numerem jeden wśród firm bukmacherskich w Polsce?

Dla wielu, STS to numer jeden wśród Polskich bukmacherów. Ten bukmacher działa w Polsce od 1997 roku, więc prawie 24 lata – a od czasów nowelizacji ustawy o grach losowych zgodnie z przepisami ponieważ uzyskał on licencję naszego Ministerstwa Finansów na oferowania zakładów wzajemnych, ale co by nie mówić, w naszym kraju nadal można dać się oszukać. Właśnie dlatego dobrze jest mieć pewność czy dana firma działa tak, jak wymagają tego przepisy. Aplikacja mobilna STS jest tak samo legalna, jak granie na oficjalnej stronie STS czy w jego punkcie naziemnym. Naturalnie to gdzie będziecie obstawiać zakłady – zależy tylko i wyłącznie od was, jednakże wiele wskazuje na to, że to akurat aplikacja mobilna STS jest najwygodniejsza w użyciu – nam wierzyć nie musicie, wystarczy że sprawdzicie opinie o STS na internecie.

Betclic – alternatywa do STS

Legalna firma bukmacherska Betclic posiada jedną z najlepiej przygotowanych aplikacji mobilnych na rynku. Trzeba przyznać, że aplikacja Betclic jest naprawdę dobrze przemyślana. Szybko i sprawnie funkcjonuje zarówno na urządzeniach z IOS czy android a co najważniejsze, nie zacina się. Używając tej aplikacji mobilnej legalnego bukmachera Betclic, będziemy w stanie obstawić nawet 100 zakładów na jeden mecz (co jest imponującą liczbą, ale nie jest koniecznie praktyczne).


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy najlepszy bukmacher w Polsce Fortuna oferuje graczom więcej niż STS czy Betclic? Jaki jest kod promocyjny na darmowe bonusy bukmacherskie? Na te wszystkie pytania znajdziesz tu odpowiedź.

Bukmacherzy w Polsce