Czy Betcris ma szansę zostać topowym bukmacherem w Polsce?

Czy Betcris ma szansę zostać topowym bukmacherem w Polsce?

Gracze często zastanawiają się nad tak właśnie postawionym pytaniem… Czy ta firma bukmacherska ma predyspozycje do tego, by zagrozić czołówce? W tym momencie niekwestionowanym liderem na rynku zakładów wzajemnych jest oczywiście STS. Czym cechuje się zaś Betcris? Jakie są inne warte zainteresowania podmioty hazardowe? Jeśli chcesz nieco poszerzyć wiedzę w tym temacie, to serdecznie zapraszamy!

Co warto wiedzieć o Betcris?

Ten podmiot hazardowy jest w 100% legalny. Często zaś w tym temacie pojawiają się rozmaite wątpliwości. Zupełnie niesłusznie! W końcu ta firma bukmacherska ma papiery, by zgodnie z prawem oferowane zakłady wzajemne przez sieć. Dodatkowo możesz liczyć na hojną ofertę pod względem typowania. Nie ma żadnego kłopotu, aby obstawiać przeróżne wydarzenia. Chodzi o piłkę nożną, skoki narciarskie, czy dyscypliny o wiele mniej popularne (na co dzień) itd. Nie brakuje także świetnych promocji. Jeśli założysz konto, a potem wpiszesz kod promocyjny dla nowych graczy Betcris, to będziesz zadowolony. Oferowany jest bowiem freebet 50% do 200 PLN. Jak z niego skorzystać w praktyce? Masz już konto? Wpisałeś w czasie rejestracji „BC200”? W takim razie czas na podjęcie kolejnych działań. Jest to natomiast obstawienie pierwszego kuponu pojedynczego albo akumulowanego. Minimalna stawka to 20 PLN. Maksymalnie (w ramach tej promocji) możesz zaś obstawić za 400 PLN. Pamiętaj, by minimalny kurs wynosił 1,80. Co jeszcze się liczy? Zakład bez ryzyka (50% do 200 PLN) zostanie przyznany niezależnie od tego, czy Twój pierwszy kupon wejdzie czy nie.

sts bonus betgames bez depozytu
Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Jakie są inne godne polecenia podmioty hazardowe?

Na pewno warto zwrócić uwagę w tym momencie na Fortunę. Liderem na rynku zakładów wzajemnych jest STS. Betcris to firma bukmacherska, która ma predyspozycje do tego, by kiedyś awansować minimum na podium. Często na drugim miejscu (w rozmaitych klasyfikacjach) znajduje się zaś właśnie podmiot hazardowy Fortuna. Dlaczego? M.in. ze względu na legalność oraz uniwersalność. Nie wiesz, jak obstawiać mecze w Fortunie? Masz tutaj do dyspozycji generalnie kilka sposobów. Jest to m.in. granie w punktach stacjonarnych. A takich lokali naziemnych nie brakuje na terenie całego naszego kraju. Dodatkowo masz sposobność obstawiać przez internet oraz korzystając z aplikacji mobilnej. Dlaczego warto zaś w ogóle wybrać tego bukmachera? Ze względu na dobre kursy, hojną ofertę i świetne bonusy (najważniejszy z nich to aktualnie zakład bez ryzyka do 600 PLN).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Dlaczego warto typować w Betfan?

Ze względu na bardzo dobrej jakości usługi, jakie zapewnia Klientom ta nowoczesna, legalna firma bukmacherska. Masz sposobność obstawiać przez internet albo dzięki apce mobilnej. Do grania są rozmaite wydarzenia sportowe oraz rozrywkowe (największa oferta pod tym względem na rynku). Poza tym firma bukmacherska Betfan zapewnia wiele hojnych promocji. Jest to m.in. cashback do poziomu 600 PLN. Dodatkowo możesz zainkasować zakład bez ryzyka (70 PLN), czy podwojenie następnego depozytu (w formie 100% do 1000 PLN).

Bukmacher internetowy

Czy najlepszy bukmacher w Polsce Fortuna oferuje graczom więcej niż STS czy Betclic? Jaki jest kod promocyjny na darmowe bonusy bukmacherskie? Na te wszystkie pytania znajdziesz tu odpowiedź.

Bukmacherzy w Polsce