Czy typowanie zakładów bukmacherskich na e-sport jest trudne?

Dla wielu młodych osób zarabianie na grze to marzenie, które starają się spełnić, jednakże tylko nielicznym się to udaje, jednakże ludzie, którzy spędzili wiele czasu na graniu posiadają odpowiednią wiedzę, którą mogą wykorzystać na obstawianiu zakładów bukmacherskich na e-sport, w końcu na zakładach bukmacherskich można wygrać naprawdę wielkie pieniądze, szczególnie jeśli posiadamy odpowiednią do tego wiedzę. Ale czy jest to trudne?

Czy typowanie zakładów bukmacherskich na e-sport jest trudne?

To zależy

Wiedzę z grania możemy przekuć na realne pieniądze, obstawiając zakłady bukmacherskie na e-sport. Wystarczy że zaczniemy obstawiać dany tytuł gier online, w które graliśmy (oczywiście o ile jest to gra z gatunku AAA) i przy okazji będziemy mieli trochę szczęścia, ponieważ jak każdy wie, wypadki chodzą po ludziach, i mogą zdarzyć się takie sytuacje, których po prostu nie będziemy w stanie przewidzieć. Naturalnie najlepszym sposobem aby temu zapobiec, jest wykorzystanie naszych bonusów bukmacherskich na e-sport, które czasami przychodzą w formie cashback-u, co oznacza że w przypadku przegranej, bukmacher zwróci nam nasze pieniądze na konto, jednakże musimy pamiętać, że jest to zazwyczaj opcja tylko dla nowych typerów.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Aktualna sytuacja e-sportu w czasie kwarantanny

Na chwilę obecną bukmacherzy z racji kwarantanny posiadają niestety dość mocno ograniczoną ofertę zakładów na e-sport. Brakuje dużej ilości meczów z mniejszych turniejów, a także nie znajdziemy tutaj bardziej złożonych zakładów typu ilość zabójstw do danej minuty, dokładny wynik czy najlepszy zawodnik. Niemniej jednak do skutecznego obstawiania wystarczą te podstawowe zakłady.

Należy też pamiętać, że e-sport cały czas szybko się rozwija, w przeciwieństwie do tak ustabilizowanych sportów jak np. siatkówka czy piłka nożna, gdzie wszelkie zasady są już ustalone i wprowadzane są czasem tylko niewielkie korekty zasad. Co ciekawe, finały mistrzostw świata w najpopularniejszych grach są nierzadko bardziej popularne jak finał mundialów czy Wimbledonu. Pamiętajmy również o tym, że gry komputerowe są dostępne nawet dla osób niepełnoletnich, ale żeby móc obstawiać to niestety trzeba mieć już te 18 lat.

Jeśli brakuje nam trochę do pełnoletności, to warto zacząć już się przygotowywać i zacząć grać w interesujące nas tytuły, a także oglądać rozgrywki e-sportowe, po ty by z nadejściem pełnoletności od razu zacząć wygrywać wielkie pieniądze. Niezależnie od wszystkiego, obstawianie zakładów na e-sport to dobra zabawa, na której można dodatkowo się wzbogacić.

Czym się kierować przy wyborze tego, co chcemy obstawiać?

Naturalnie podstawowym kryterium muszą być nasze upodobania, które bardzo często wynikają z tego, w którą grę gramy, bądź kiedyś graliśmy. Wybór gry do obstawiania, która nas nie interesuje, ale w perspektywie czasu daje możliwość dużych zarobków jest błędem. Po pewnym czasie pojawi się zniechęcenie do e-sportu w ogóle, które trudno czasami przezwyciężyć. W ten sposób nie zagwarantujemy sobie oczywiście godnych zarobków.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy najlepszy bukmacher w Polsce Fortuna oferuje graczom więcej niż STS czy Betclic? Jaki jest kod promocyjny na darmowe bonusy bukmacherskie? Na te wszystkie pytania znajdziesz tu odpowiedź.

Bukmacherzy w Polsce