Etoto system polecający znajomych

Etoto wyróżnia się nie tylko dużym bonusem na start (możliwość zdobycia do 1040 złotych za założenie konta), lecz pozwala także zarobić swoim dotychczasowym klientom na polecaniu usług bukmachera swoim znajomym. W ramach programu poleceń Etoto można otrzymać 50 złotych za każdego skutecznie poleconego znajomego.

etoto bonus za darmo
Darmowe bonusy i promocje bukmachera Etoto

W Etoto bonus za polecenie

Co oznacza termin skutecznego polecenia? Przede wszystkim należy wysłać znajomemu spersonalizowane zaproszenie korzystając z serwisu Etoto. Znajomy musi skorzystać z tego zaproszenia, czyli założyć konto gracza bezpośrednio z otrzymanego linku na stronie www.etoto.pl.

Następnie wystarczy, że zagra w serwisie zakłady za kwotę przynajmniej 300 złotych po kursie minimalnym 2,20 (co może niejako wypełnić automatycznie podczas spełniania wymogów obrotu przy bonusie powitalnym) i po spełnieniu powyższego warunku nagroda w postaci 50 złotych zostanie przyznana obu stronom, czyli tej która zaproszenie wysłała jak i tej która z niego skorzystała.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

System działa bardzo prosto zarówno w teorii jak i praktyce, podobnie z resztą jak w Betclic. Cała ścieżka polecenia jest jasno i wyraźnie zobrazowana, warunki konieczne do spełnienia niewygórowane a kwota, którą można otrzymać – zachęcająca. Polecić w Etoto można nawet 10 osób inkasując tym samym 500 złotych (po 50 zł za każde polecenie które spełni warunki promocji).

Obecnie systemy polecające obecne są już w większości działających na polskim rynku bukmacherów jak Betclic czy STS. Jest to szybki sposób na pozyskanie dużej ilości nowych graczy do Polskich bukmacherów internetowych. Dlatego legalne firmy bukmacherskie bardzo dobrze wiedzą, że polecenia są bardzo skuteczną metodą pozyskiwania nowych klientów i rozwijając ten kanał promocji mogą dość niskim nakładem  kosztów przekonać do siebie większe grono odbiorców.

Potencjalny nowy klient o wiele chętniej zarejestruje się bowiem u bukmachera, którego polecił mu ktoś znajomy niż bazując wyłącznie na wyszukiwarce internetowej czy na rekomendacjach obcych użytkowników przeczytanych w internecie. Nic więc dziwnego, że legalni bukmacherzy coraz chętniej inwestują w rozwój programów polecających i z biegiem czasu czynią je coraz bardziej atrakcyjnymi z punktu widzenia korzystających.

Bukmacher

Bukmacher online w Polsce, najlepsze promocje i bonusy bez depozytów do najlepszych w kraju legalnych bukmacherów. Rankingi i spis legalnych buków w Internecie.

Bukmacherzy w Polsce