Fora bukmacherskie – jak z nich korzystać?

Na forach bukmacherskich możemy znaleźć naprawdę wiele ciekawych informacji dotyczących zakładów bukmacherskich, wiele z nich jest również związana ze światem sportu, jednakże niewiele ludzi, którzy dopiero zaczynają się fascynować tematyką bukmacherki wie, że fora bukmacherskie nie tylko służą do tego, aby wymieniać się informacjami. A do czego jeszcze możemy wykorzystać fora bukmacherskie?

Fora bukmacherskie – jak z nich korzystać?

Zapoznaj się z regulaminami

Dział ,,FAQ” (najczęściej zadawane pytania) to temat który każdy typer powinien przeczytać przed tym jak zada jakieś pytanie na danym forum, ponieważ inaczej zostaniemy i tak tam odesłani przez użytkowników bądź moderatorów danego forum bukmacherskiego, nikt przecież nie lubi ciągle tego samego, podczas gdy jest specjalny dział do tego, nieprawdaż? Jeśli już jednak mowa o najczęściej zadawanych pytaniach, to zazwyczaj są to typowo pytania o bukmacherów, opinie, sposoby typowania, etc.

Zanim jeszcze zapytamy jakieś pytania na danym forum, postarajmy się przynajmniej przeczytać kilka postów, aby zobaczyć czy dane forum wpasowuje się w odpowiednie dla nas kryteria (o ile takowe mamy) a dopiero następnie powinniśmy zadawać pytania.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Dzięki forum możesz poznać nowych znajomych

Na forach bukmacherskich prawie na pewno będziemy w stanie poznać ludzi, którzy pasjonują się tematem zakładów bukmacherskich, dzięki czemu, oprócz poznania nowych znajomych będziemy mogli dowiedzieć się o sposobach typowania tych ludzi, których poznamy, o ile oczywiście się nimi z nami podzielą. Powinniśmy jednak pamiętać iż przez fora bukmacherskie przewijają się przeróżne osoby, od naciągaczy, trolli i osób generalnie chcącym zabawić się naszym kosztem – aż do pracowników legalnych firm bukmacherskich, bądź też ludzi, którzy mają kontakt ze sławnymi sportowcami na co dzień.

Poznawanie nowych osób na forach bukmacherskich może się nam bardzo przydać, z racji tego że zdecydowanie lepiej jest mieć kogoś, z kim można porozmawiać o zakładach bukmacherskich, naszym sposobie typowania oraz wszystkich rzeczach, które nas w bukmacherce nurtują. Poznawanie nowych ludzi, kiedy mamy wspólne zainteresowania z daną osobą nie jest zbyt trudna, dlatego też, jeśli chcemy poprawić, bądź nauczyć się odpowiedniego typowania wyników na zakładach bukmacherskich, to jak najbardziej polecamy do tej roli fora bukmacherskie. Jednakże jest jeszcze jedna kwestia o której powinniśmy sobie opowiedzieć, mianowicie gdy do gry wchodzą pieniądze, ludzie zazwyczaj pokazują swoje prawdziwe oblicze.

Dlatego też, jeśli już zadamy jakieś pytanie na forum, to profilaktyczne sprawdzenie od czasu do czasu czy ktoś nas nie chce oszukać podczas dawania nam ,,rad” może okazać się dla nas przydatne, a najlepszym sposobem na to, aby to sprawdzić, to zadanie tego samego pytania na innym forum i porównanie wyników – po raz kolejny, mania prześladowcza nie jest tu wskazana, ale ostrożności nigdy za wiele.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy najlepszy bukmacher w Polsce Fortuna oferuje graczom więcej niż STS czy Betclic? Jaki jest kod promocyjny na darmowe bonusy bukmacherskie? Na te wszystkie pytania znajdziesz tu odpowiedź.

Bukmacherzy w Polsce