Forbet rozdaje 30 PLN bonusu

Jeżeli w dzisiejszym meczu Kashima – Real Madryt wydarzą się 3 obstawione sytuacje, na konta graczy powędrują wartościowe bonusy. Forbet funduje fanom Królewskich premie. By skorzystać z promocji, wystarczy mieć minimalną wiedzę z zakresu piłki nożnej, bądź przynajmniej mieć w życiu szczęście :) 

Gracze, którzy 19.12 do godziny 17:30 (jeszcze przez trochę ponad godzinę!) obstawią kupon o wartości 59 PLN, w którym zaznaczą 3 zdarzenia z meczu Kashima – Real Madryt, i wygrają, otrzymają bonusy pieniężne od Forbet.

Promocja obowiązuje na zdarzenia w kuponie, które zostaną rozliczone do 23:59 w dniu 19 grudnia 2018 roku. Warunkiem otrzymania bonusu jest wybranie zdarzenia o kursie minimum 1.3. Minimalna liczba typów na kuponie wynosi 3.

Forbet rozdaje 30 PLN bonusu

Premie w postaci 30 złotych zostaną przyznane w określonych sytuacjach. Pierwszą z nich jest strzelenie dwóch celnych bramek przez Benzemę w meczu Kashima – Real Madryt. Drugim zdarzeniem premiowanym 30 złotowym bonusem jest otrzymanie czerwonej kartki przez Sergio Ramosa. Trzecim celem graczy jest asysta Marcelo przy bramce. 

Do promocji nie liczą się zakłady systemowe. Nie uzyska premii gracz, który w ciągu 30 dni nie obróci bonusem 4x po minimalnym kursie 2.0. Po trafieniu do kolejki, użytkownicy mają 30 dni na aktywację nagrody. 

W zabawie nie biorą udziału zakłady typu drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra, kupony draw no bet, oraz kupony pochodzące ze środków bonusowych. 


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia to nasza specjalistka od promocji bukmacherskich i wszelkich bonusów do bukmacherów legalnie działających w internecie.

Bukmacherzy w Polsce