Freebet 20 PLN plus 4 x po 5 PLN w Totalbet

W Totalbet trwa freebetowa akcja promocyjna. Każdy gracz, który dokona rejestracji u bukmachera, otrzyma freebet 20 PLN plus 4 x po 5 PLN. Na nowych czeka w sumie 40 PLN ekstra.

Freebet 20 PLN plus 4 x po 5 PLN w Totalbet
Freebet 20 PLN plus 4 x po 5 PLN w Totalbet

Jak zdobyć dodatkowy freebet w Totalbet?

Podstawowy freebet 20 PLN otrzymają gracze, którzy zarejestrują stałe konto na www.Totalbet.pl. Pozostałe cztery zgarną ci, którzy:

  • podczas zakładania konta zgodą się na przesyłanie ofert handlowych (5 PLN)
  • dokonają pierwszego depozytu (5 PLN)
  • obstawią pierwszy zakład z salda głównego (5 PLN)
  • zagraną pierwszy zakład na sporty wirtualne (5 PLN)

W sumie do zdobycia jest pięć darmowych zakładów o łącznej wartości 40 PLN. Jeżeli kupon zagrany przy pomocy freebetu zostanie rozstrzygnięty jako wygrany, środki bonusowe trafią bezpośrednio na konto typera.

Promocja 20 + 20 odnosi się tylko i wyłącznie do tych użytkowników platformy www.Totalbet.pl, którzy zarejestrowali swoje konto stałe od 1 stycznia 2020 roku.

Warto mieć na uwadze, że freebety w Totalbet nie mają wymogu obrotu. Oznacza to, że zdobyte r

Darmowy bonus betfan online
Nowy bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Jak otrzymać 4 x po 5 PLN ekstra w Totalbet?

By otrzymać freebet 20 + 20 w Totalbet, wystarczy: zarejestrować konto, kliknąć wszystkie dostępne zgody marketingowe, przejść pełną weryfikację konta użytkownika (już teraz gracz otrzyma freebet 20 PLN i freebet 5 PLN), dokonać pierwszego depozytu, pierwszego zakładu z salda głównego i pierwszego zakładu na sporty wirtualne (trzy freebety po 5 PLN).

Otrzymaną premię można znaleźć w zakładce Moje Konto – Freebety. Żeby z niej skorzystać, wystarczy kliknąć zakład kwalifikujący się do akcji (SOLO lub AKO z kursem łącznym minimum 2,00) i zaznaczyć pole z nazwą freebetu.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia to nasza specjalistka od promocji bukmacherskich i wszelkich bonusów do bukmacherów legalnie działających w internecie.

Bukmacherzy w Polsce