Freebet w Etoto za stawianie na polską ligę!

W Etoto stawiają na polską ligę! Gracze, którzy obstawią któryś z meczów naszych i przegrają, otrzymają freebet w postaci 50 złotych.

Frebet w Etoto
Freebet w Etoto za stawianie na polską ligę!

By skorzystać z zakładu bez ryzyka, należy postawić zakład akumulowany na zdarzenia z polskiej ligi (od Ekstraklasy do 4 ligi). Kupony rozliczone jako przegrane, uprawniają do odbioru 50 złotych freebetu. I tak każdego tygodnia u legalnego bukmachera Etoto.

Jak zapisać się do promocji w Etoto?
⚽️🔥⬇️

Aby skorzystać z przywilejów promocyjnych, należy:

  • zapisać się do promocji jeszcze przed postawieniem kuponow
  • postawić zakład spełniający wszystkie warunki promocji
  • po rozliczeniu kliknąć ,,zatwierdź” na pop-upie
  • odebrać freebet w ciągu 20 minut

W promocji biorą udział kupony wielokrotne przedmeczowe, oraz rozgrywane na żywo w ramach dowolnej z polskich lig piłki nożnej. Minimalna stawka zakładu kwalifikującego się do premii, wynosi 100 złotych. Kurs każdego zdarzenia na kuponie to minimum 1,02. Wszystkich zdarzeń na zakładzie musi być co najmniej 2.

Kod promocyjny Betonline

Warto pamiętać o tym, że nagrodę można odebrać do końca tygodnia w którym przyznawane są freebety.

Darmowy zakład daje graczowi możliwość postawienia kuponu bez żadnych kosztów. Jeżeli użytkownik odniesie sukces, jego wygrana zostanie pomniejszona o kwotę freebetu.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia to nasza specjalistka od promocji bukmacherskich i wszelkich bonusów do bukmacherów legalnie działających w internecie.

Bukmacherzy w Polsce