Granie w Betgames STS – poradnik

Betgames STS to nowa, niedawno wymyślona usługa przez bukmachera STS. Wiele graczy cieszy się z tego powodu, w końcu mają możliwość grania u kogoś innego niż Total Casino. Jednakże wielu typerów nadal nie wie, czym jest Betgames STS. Jak więc zacząć grać w Betgames STS?

Granie w Betgames STS – poradnik

Jak wygląda gra w karty w Betgames STS?

W Betgames STS gra w karty jest organizowana na żywo, a transmisja z ich przebiegu jest dostępna na stronie www.sts.pl w zakładce ,,Betgames”. Każdą grę prowadzi krupier, który rozdaje karty graczom. Wyniki aktualnych rozgrywek oraz zakładów prezentowane są w miarę rozwijania się akcji rozgrywki. Wygrane z zakładu na gry karciane mogą zostać wypłacone po zakończeniu gry i opublikowaniu wyniku na stronie STS.

betclic polska cashback 550 pln
Legalny bukmacher Betclick – Kod promocyjny na cashback 550 PLN

Jak zacząć grać w karty w STS?

Zaraz, moment. Zacznijmy od tego, że z powodu legalności, my sami nie gramy w pokera, czy też wojnę, ponieważ Betgames STS to technicznie wcale nie gra w karty, a tylko obstawianie wyników rozgrywki karcianej, czyli łopatologicznie rzecz biorąc, my tylko obstawiamy karty, które mają wygrać. Ale z powrotem do tematu – aby zacząć obstawiać zakłady w Betgames STS musimy przede wszystkim posiadać aktywne i zweryfikowane konto na www.sts.pl.

Założenie konta jest bardzo szybkie i niezbyt trudne. Po zalogowaniu na swoje konto następnie dokonujemy depozytu, aby mieć za co obstawiać zakłady, następnie musimy przejść do zakładki ,,betgames” w górnym menu witryny STS i wybrać interesującą nas rozgrywkę. Potem wybieramy kategorię zakładu i wynik wyłożenia kart. w polu “Stawka” wpisujemy kwotę, za którą chcemy zagrać, potem klikamy w przycisk “Zakład” i już!

Co możemy obstawiać w Betgames STS?

Od 22 sierpnia 2019 roku mamy do wyboru trzy rodzaje gier karcianych do typowania, takich jak  :

Poker online (odmiana Texas Poker Hold’em)

– Wojnę

– Bakarat

Jak wygląda gra w wojnę w Betgames STS?

Prawdopodobnie każdy grał kiedyś w wojnę, w końcu zasady tej gry są banalnie proste. Tak jak w przypadku pokera, gra transmitowana na żywo na stronie bukmachera STS przeznaczona jest dla dwóch osób: gracza i krupiera. Ten drugi wykłada odkrytą kartę przed obojgiem w każdym rozdaniu. Jest to nieco podobne do gry w pokera w Betgames STS. A tak na boku : wielu początkujących graczy zastanawia się, jak rozpoznać typ gry pokerzysty? – tego dowiecie się już w naszym najnowszym poradniku!

Oczywiście celem gry jest zdobycie wyższej karty, gdzie dwójka jest najniższą kartą a as najwyższą. Gdy gracz i krupier dostaną karty o takiej samej wartości dochodzi do wojny (która uznawana jest za remis). A wtedy jest ,,jedna karta zakryta, druga odkryta” co mniej więcej oznacza że na aktualne karty będące w ,,wojnie” kładziemy jedną kartę grzbietem do góry, a następnie kolejną, tym razem grzbietem do dołu. Kto będzie miał wyższą kartę – ten wygrywa rozdanie.

Nowa promocja od STS : Ta firma przygotowała dla swoich nowych typerów bonus 29 zł bez depozytu, po to, aby mogli oni przetestować nowe usługi STS. Bonus zostanie nam przyznany jeśli wpiszemy kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania nowego konta na stronie www.sts.pl. Bonus 29 zł zostanie dopisany po około godzinie od rejestracji.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy najlepszy bukmacher w Polsce Fortuna oferuje graczom więcej niż STS czy Betclic? Jaki jest kod promocyjny na darmowe bonusy bukmacherskie? Na te wszystkie pytania znajdziesz tu odpowiedź.

Bukmacherzy w Polsce