Jak grać u bukmachera? – Poradnik od eksperta

Granie u bukmachera to często na początku czysta zabawa, ale z czasem każdy chyba chciałby wygrywać, czyż nie? W końcu taka jest główna obietnica gry u bukmachera – wielka wygrana. Z drugiej strony, tak naprawdę niewielu doświadcza ,,łaski” zdobycia tak wielkiej kasy, dlatego też dziś przedstawimy ci, jak zwiększyć swoje szanse – właśnie na wielką wygraną na zakładach online!

Jak grać u bukmachera? – Poradnik od eksperta

Rankingi bukmacherskie

Nawet jeśli już obstawiasz zakłady bukmacherskie to lepiej jest pomyśleć o znalezieniu odpowiedniego dla siebie bukmachera – w końcu być może pojawił się jakiś nowy, który oferuje lepsze kursy, bonusy oraz zakłady? Koniec końców każdego roku przybywa bukmacherów, więc nic dziwnego, jeśli W ten sposób zapewnisz sobie odpowiedni bonus na start, a ponadto otrzymasz najlepsze zakłady na całym rynku zakładów.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

A co, jeśli dopiero zaczynasz?

Początkujący gracze tak naprawdę nie wiedzą, jak grać, a przewodniki bukmacherskie krążące w Internecie zalecają nawet korzystanie z bonusów i innych modyfikatorów, aby zwiększyć szansę na dany zakład lub nie stracić pieniędzy, gdy jest to konieczne. Jednak początkującym często trudno jest to sobie uświadomić, więc zacznijmy od początku. Kursy są mnożnikiem, który pokazuje, ile pieniędzy wygrałeś. Wielu graczy stara się grać po najwyższych możliwych kursach, ale to buk decyduje o kursach na dany zakład. Następnie, jeśli kupon się nie powiedzie, otrzymamy bonus, który może podwoić bonus lub zwrócić zainwestowane środki na nasze konto bukmacherskie.

Oczywiście rodzajów tych promocji bukmacherskich jest więcej i tak naprawdę zależy to od tego, jaki bonus otrzymasz od bukmachera, ale pamiętaj też, że bukmacher musi uzyskać z niego jakiś dochód. Zwykle jest to ogólny standard dla bonusów bukmacherskich, co oznacza, że pieniądze, które odbierasz od buka, są w przybliżeniu równe kilku zakładom, które chcesz postawić – w większości przypadków kursy są również wysokie, co może uniemożliwić Ci wypłatę – ale nadal musisz wpłacić depozyt.

Podatki

Pamiętaj, niestety, w przypadku zakładów sportowych podatki są obowiązkowe i należy je płacić za każdym razem, gdy postawiony zostanie zakład. Jest to 12% stawki podatku, więc np. Zakładając się o 10 zł trzeba zapłacić podatek 1,20 zł, a zakład 100 zł – 12 zł. Należy podkreślić, że chociaż prawo nie precyzuje, która strona ma zapłacić podatek, to w rzeczywistości iw praktyce jest oczywiste, że legalna firma bukmacherska przenosi ten obowiązek na gracza, więc nie zdziw się, że twoja wygrana może być nawet o 20% mniejsza, niż zakładałeś.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeśli chcesz zyskać

Najlepiej jest poświęcić energię tej dyscyplinie sportowej, którą znasz najlepiej. Jest tu jednak inny problem – aby wygrywać zakłady bukmacherskie, należy odłożyć na bok sportowe emocje. Dlatego bardzo przydatne jest spokojne przeanalizowanie statystyk zespołu lub gracza obstawiającego, przy jednoczesnym zrozumieniu budżetu jaki przygotowujemy na mecz oraz wartości przestrzegania ustalonej kwoty. W przeciwnym razie możesz zacząć grać za zbyt wiele, a to może okazać się tragiczne w skutkach dla twojego portfela.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy najlepszy bukmacher w Polsce Fortuna oferuje graczom więcej niż STS czy Betclic? Jaki jest kod promocyjny na darmowe bonusy bukmacherskie? Na te wszystkie pytania znajdziesz tu odpowiedź.

Bukmacherzy w Polsce