Jak grać u bukmachera? – Poradnik

Gra u bukmachera zazwyczaj wymaga wielkiego skupienia, dużo umiejętności, oraz doświadczenia, jednakże skoro to czytasz, to zapewne jednego albo więcej rzeczy ci po prostu brakuje, prawda? Dlatego też dziś przedstawimy ci, za co warto się zabrać, jeśli masz ochotę grać (i wygrywać) u bukmachera!

Jak grać u bukmachera? – Poradnik

Przy bukmacherce matematyka jest bardzo ważna

Jeśli nie będziesz korzystał ze statystyk i operacji matematycznych podczas analizy swoich zakładów, to masz niewielkie szanse na wygraną. Zakładając, że nasza narodowa drużyna piłkarska nie odniosła żadnych zwycięstw w ostatnich 10 meczach, wątpliwe jest to, aby w następnych czasach zdobyli mistrzostwo. Dlatego też sprawdzaj historię zespołu i spróbuj znaleźć powtarzające się wzorce, które pomogą Ci przeanalizować każdy ich ruch. Liczby są nieodłącznym elementem branży bukmacherskiej i są niezbędne do nauki analizowania gier – oczywiście, jeśli chcesz wygrywać z bukmacherem na zakładach sportowych. W końcu możesz też mieć przecież szczęście, jednakże z drugiej strony na tym nie należy polegać.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Przed postawieniem zakładu sprawdź zmiany kursów!

Zwykle sam bukmacher informuje cię, kiedy kurs na daną grę może się zmienić. Zwróć również uwagę, że nie ma konkretnych „pewnych” typów zakładów, ponieważ nie możesz być całkowicie pewien, co wydarzy się w danym meczu. Nie zapominaj, że spotkania są zwykle nieprzewidywalne i wszystko może się wydarzyć. Oczywiście tego typu typy zwiększają Twoje szanse na wygraną, ale nigdy nie powinieneś spodziewać się wygranej w ten sposób za każdym razem – bukmacherzy często przeglądają strony internetowe, na których można je znaleźć – gdy je znajdą, szybka korekta i już sobie nie wygrasz.

Otwórz konto u kilku innych buków!

W końcu zawsze możesz zarejestrować się u kilku innych, polskich bukmacherów i otrzymać bonus na start, aby zrobić darmowe zakłady na ten sport, a nigdy nie wykorzystasz swojej prawdziwej gotówki na obstawianie. Wydaje się to bardzo nierealne, prawda? Cóż, jest to całkowicie legalne, poza tym, ponieważ na liście legalnych bukmacherów jest około 20 bukmacherów, masz dużo miejsca na popisywanie się i manipulowanie swoimi kontami. Dlatego warto skorzystać z tej możliwości, zamiast liczyć na dochody czy choćby wypłatę bonusu, ale np. Radość i zabawę i spróbować tematu, który może Ci się spodobać w przyszłości i postawić zakład.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pamiętaj!

Graj tylko zakłady na drużyny, które znasz najlepiej, jak to możliwe. Nie jest to ktoś, o kim nigdy nie słyszeliśmy, najważniejsze, żeby nie brać udziału we wszystkich zawodach w danym turnieju, bo to tylko spowoduje, że zbankrutujesz. Pamiętaj, że wygranie u buka to jak gra na loterii. Dlatego, jeśli postrzegasz granie u buka jako przyjemność, a nie sposób na zarabianie pieniędzy, tym lepiej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy najlepszy bukmacher w Polsce Fortuna oferuje graczom więcej niż STS czy Betclic? Jaki jest kod promocyjny na darmowe bonusy bukmacherskie? Na te wszystkie pytania znajdziesz tu odpowiedź.

Bukmacherzy w Polsce