Jak obstawiać zakłady bukmacherskie – i wygrywać?

Obstawianie zakładów bukmacherskich nie jest proste. Gracze, którzy regularnie wygrywają z bukmacherem posiadają naprawdę unikalną wiedzę oraz taktyki obstawiania zakładów bukmacherskich, przez co potrafią wodzić bukmachera ,,za nos” – przez co wygrywają sporo pieniędzy. Co musisz więc zrobić, aby wygrywać z bukmacherem?

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie – i wygrywać?

Zanim w ogóle zaczniesz

Zanim pomyślimy o obstawianiu zakładów bukmacherskich, musimy się zastanowić, czy wiemy, co robimy. Przede wszystkim, dobry gracz zakładów bukmacherskich, nie jest narwany. Bukmacherka to non-stop podejmowanie ryzyka, przez co osobom które podejmują decyzje na tak zwane ,,hop-siup” – rzadko kiedykolwiek udaje się coś wygrać. Drugą cechą która jest wysoko na liście pożądanych cech dobrego typera jest na pewno analityczne podejście do takich spraw, jak sport. Jednym z najlepiej opłacanych pozycji u bukmachera jest właśnie analityk sportowy. Jeśli chodzi o analityków, zazwyczaj rekrutuje się ich wśród najlepszych graczy bukmacherskich. W analizie sportowej chodzi o umiejętność przeanalizowania zachowania danej drużyny bądź gracza na spotkaniu sportowym. Dobry gracz jest w stanie ,,przewidzieć” która drużyna wygra, po tym jak wykona analizę ich ruchów bądź zachowania na poprzednich spotkaniach. Oczywiście nie możemy myśleć tak, że musimy mieć te wszystkie cechy, ponieważ nikt nie jest przecież idealny, ale wystarczy mieć chociaż kilka z nich i po prostu starać się pracować nad resztą.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Ile mogę zarobić na zakładach?

Każdy chce znać odpowiedź na to pytanie, ponieważ gra się przede wszystkim dla pieniędzy. Zawsze istnieje ryzyko utraty swoich pieniędzy, ale jest ono podejmowane dlatego, że osiągając sukces możliwe jest przecież potencjalne podwojenie zainwestowanej przez nas kwoty. W zależności od postawionej kwoty i kursu obejmującego dane wydarzenie możemy wygrać kilka albo nawet kilka tysięcy złotych. Gracze o większym stażu nierzadko posiadają swoje strategie, łączą poszczególne zakłady, aby jak najbardziej zwiększyć kurs albo konsekwentnie stawiają na zespoły skazane na porażkę, co przy którymś zakładzie może przynieść im odrobienie tego, co stracili wcześniej. Gdyby możliwe było przytoczenie konkretnej sumy pieniędzy jaką można wygrać, na pewno zakłady bukmacherskie nie byłyby tak emocjonujące dla graczy, z racji tego że wyjmujemy tutaj z równania aspekt niepewności i zaskoczenia, który tak dużo przecież znaczy w zakładach bukmacherskich.

Wybierz legalnego bukmachera

Pamiętajmy aby wybierać legalne firmy bukmacherskie, bo czasami może być tak, że jeśli będziemy nieuważni, to zamiast tej wygranej gotówki, możemy mieć problemy z prawem, ponieważ ten bukmacher u którego obstawiliśmy akurat nie ma licencji, co czyni z niego nielegalnego bukmachera. Chyba każdy jest się w stanie domyślić, co potrafi zrobić fiskus, kiedy nie będziemy przestrzegać prawa, wystarczy przytoczyć tutaj obraz kontroli skarbowej wraz z oddziałem policji na czele.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy najlepszy bukmacher w Polsce Fortuna oferuje graczom więcej niż STS czy Betclic? Jaki jest kod promocyjny na darmowe bonusy bukmacherskie? Na te wszystkie pytania znajdziesz tu odpowiedź.

Bukmacherzy w Polsce