Jak obstawiać zakłady na piłkę ręczną? Poradnik bukmacherski 2021

Obstawianie piłki ręcznej to dość niszowa dziedzina, ponieważ nasze krajowe media prawie nie są zainteresowane tym sportem. Jak więc obstawiać piłkę ręczną, aby wygrywać w łatwy sposób? O tym dowiesz się za chwilę!

Jak obstawiać zakłady na piłkę ręczną? Poradnik bukmacherski 2021

Specyfika piłki ręcznej

Nie ma wątpliwości, że piłka ręczna jest zbyt dynamiczna, aby podejmować nagłe ryzyko podczas obstawiania. Podobnie, zalecamy unikanie zakładów w czasie rzeczywistym, chyba że stawiasz zakłady tylko dlatego, że potrzebujesz podkręcić emocje. Najlepiej nie stawiać na swoją ulubioną drużynę, ponieważ Twoje przywiązanie może przesłonić ci oczy, przez co twój zakład zostanie źle wytypowany. Dlatego też najlepiej jest…

Emocje zostaw na powtórki

Odłożenie na bok swoich emocji to podstawa przy zakładach bukmacherskich. Po przegranej nie stawiaj więcej zakładów, w przeciwnym razie stracisz cały budżet na zakłady u legalnego bukmachera. Weź głęboki oddech, poświęć chwilę na zastanowienie, dokładnie przeanalizuj wszystko, wyciągnij wnioski, odpocznij i dopiero wtedy myśl ponownie o obstawianiu zakładów.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Poświęcaj więcej czasu na analizę zakładów

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli chcesz wygrywać, to najlepiej jest poświęcić pierwszą połowę czasu na analizę, a najmniej czasu na same obstawianie. Jeśli połączysz fakty i analizę zakładów ze znajomością wyników drużyny, z pewnością pomoże Ci to wygrać kolejny zakład, ale musisz zwrócić uwagę na to, że wyszukiwanie informacji i odpowiednich faktów – a następnie łączenie tego w całość może naprawdę zająć ci sporo czasu.

Jeśli dopiero zaczynasz obstawiać zakłady na piłkę ręczną

Przede wszystkim poznaj zasady gry, jakie panują w Polskiej i Europejskiej lidze piłki ręcznej. Która drużyna jest najsilniejsza, a która ostatnio wypada z ligi. W ten sposób, gdy wszystko wróci z pandemii do normy, możesz od razu postawić zakład i wygrać. Piłka ręczna to świetny sport do zarabiania pieniędzy, ponieważ z racji niezbyt wielkiej popularności, bukmacherzy nie wystawiają najlepszych ekspertów, przez co samo wygrywanie na zakładach bukmacherskich jest o wiele prostsze, niż w wypadku na przykład piłki nożnej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto obstawiać zakłady na żywo w tym wypadku?

Cóż, nawet drobne szczegóły mogą zmienić wynik gry niemal natychmiast. Doświadczeni gracze mogą szybko odkryć zmiany na ,,polu bitwy” i od razu z takiej szansy skorzystać, dlatego zalecamy, że jeśli nie jesteś doświadczonym graczem, to lepiej jest trochę poczekać.

Zakłady są zwykle zawieszane przed rzutem karnym lub jeśli nie jest jasne, co się stało. Dopóki kurs jest widoczny na ekranie podczas oglądania danego spotkania, powinieneś zwracać szczególną uwagę na sędziego. Możesz w ten sposób wyprzedzić buka, ponieważ arbiter zwykle opóźnia się o kilka sekund, aby potwierdzić decyzję sędziego, co może albo dać ci sporą wygraną, lub też sprawi, że przegapisz okazję.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy najlepszy bukmacher w Polsce Fortuna oferuje graczom więcej niż STS czy Betclic? Jaki jest kod promocyjny na darmowe bonusy bukmacherskie? Na te wszystkie pytania znajdziesz tu odpowiedź.

Bukmacherzy w Polsce