Jak oglądać mecze ekstraklasy na żywo za darmo?

Oglądanie meczów ekstraklasy czasami może wiązać się czasami z dodatkowymi opłatami, jednakże jeśli lubimy obstawiać zakłady bukmacherskie, to na pewno zadanie wtedy będziemy mieli ułatwione, ponieważ bukmacherzy oferują nam coś, o czym na pewno chcielibyście się wiedzieć. No dobra, widać to już z tytułu. Chodzi o mecze ekstraklasy na żywo, za darmo.

Jak oglądać mecze ekstraklasy na żywo za darmo?

Piłka nożna na żywo

Transmisji z meczów ekstraklasy na żywo każdego dnia szuka setki internautów. Obecnie serwisy zajmujące się wynikami na żywo już niektórym nie wystarczają. Na szczęście, dostęp do internetowych transmisji na żywo pozwala nam oglądać mecze drużyn w każdym miejscu, gdzie mamy tylko zasięg. Jeżeli poza Ekstraklasą interesuje nas także Serie A czy inne europejskie ligi jak na przykład Bundesliga, to z pewnością powinniśmy pomyśleć o rejestracji konta u legalnego bukmachera który udostępniają swoim typerom transmisje na żywo.

Na chwilę obecną w Polsce istnieją trzy firmy które udostępniają swoim graczom mecze ekstraklasy na żywo, a są to :

Posiadając konto u którejś z powyższych firm, każdego dnia zyskamy dostęp do legalnych transmisji z ciekawych wydarzeń (nie tylko tych piłkarskich).

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

A czy jest to zgodne z prawem?

Naturalnie że tak, ponieważ legalni bukmacherzy posiadają odpowiednie zezwolenia nadane przez Ministerstwo Finansów, co czyni jest bezpiecznymi i godnymi zaufania dla każdego fana obstawiania meczów.

Tylko obstawianie meczów u legalnych bukmacherów online w Polsce daję nam gwarancję tego, że bukmacher nas nie oszuka, a nasze pieniądze nie przepadną.

Płatne portale z transmisjami w internecie – nie ufajcie im!

W internecie nie jest ciężko trafić na portale z transmisjami, w których dostęp uzyskuje się poprzez wysyłanie płatnych kodów SMS. Może nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, ale dokonywanie tego typu opłat na rzecz takich stron jest nielegalne i nie ma tu znaczenia, czy zapłaciliśmy 3, 10 czy 10 złotych, jeżeli nie dokonujemy wpłaty na rzecz legalnego dystrybutora meczów, nie działamy wtedy zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami, a nasze działanie może wiązać się z nieprzyjemnymi konsekwencjami prawnymi (czyli mandatem bądź też karą finansową).

Decydując się na oglądanie meczy w internecie, powinniśmy mieć świadomość, jakie strony działają legalnie, a jak nie. Musimy zwracać uwagę, na rzecz kogo dokonujemy opłat i w jakim celu. Należy liczyć się z tym, że nawet wykupując super VIP-owską transmisję u kogoś kto robi to nielegalnie, nie możemy mieć wobec takiego dostawcy żadnych roszczeń prawnych.

Kiedy gra Ekstraklasa?

Pierwsze spotkanie rozpoczynają się w większości przypadków w piątek o godzinie 18. Drugie natomiast w okolicach godziny 20, a czasem wpół do 21. Jeżeli chodzi o sobotę i niedzielę, to terminy rozgrywania meczów zazwyczaj ulegają zmianie, jednak zazwyczaj w soboty i niedziele mamy spotkania o 15.30, 18.00 i o godzinie 20.30.

Gdzie możemy oglądać mecze ekstraklasy?

Od roku 2018 prawa do pokazywania transmisji w naszym kraju mają telewizja Canal Plus oraz Eurosport. Rozgrywki o puchar Polski, pokazywane są natomiast na antenach Polsatu, zazwyczaj na Polsacie Sport bądź Polsacie Sport News.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy najlepszy bukmacher w Polsce Fortuna oferuje graczom więcej niż STS czy Betclic? Jaki jest kod promocyjny na darmowe bonusy bukmacherskie? Na te wszystkie pytania znajdziesz tu odpowiedź.

Bukmacherzy w Polsce