Jak zgarnąć najlepsze bonusy na start u bukmachera?

Jak zgarnąć najlepsze bonusy na start u bukmachera?

Aktualnie jest wiele osób, które mają w planach założenie konta bukmacherskiego. Należysz do tego właśnie grona? W trakcie finalnej selekcji dobrze byłoby zwracać uwagę nie tylko na legalność podmiotów hazardowych, chociaż to oczywiście bardzo istotna sprawa. Dodatkowo mocno liczy się to, by wybrać firmy bukmacherskie zapewniające znakomite warunki bonusowe. Gdzie obecnie najbardziej opłaca się zarejestrować?

Co oferuje dla nowych Klientów firma bukmacherska STS?

Jakie są kluczowe zalety STS? Ta firma bukmacherska działa legalnie. I to już od dłuższego czasu, ponieważ od 1997 roku. Jeśli chodzi o bonusy, to będziesz zadowolony. Wszak STS zapewnia np. zakład bez ryzyka 100 PLN. Aby skorzystać z tej promocji, wymagana jest najpierw rejestracja z bonusem w STS. W czasie zakładania konta zadbaj o to, by wyświetlił się właściwy kod. Zazwyczaj jest on generowany automatycznie. Gdyby jednak tak się nie stało w Twoim przypadku, musisz go wpisać ręcznie. Potem trzeba także wpłacić depozyt. Co jeszcze jest oferowane przez STS? To bonus w wysokości 1500 PLN. Dla każdego, kto nie tylko dokona rejestracji, ale także trzykrotnie wpłaci pieniądze (w ciągu jednego miesiąca). Dodatkowo musisz pomyśleć o tym, by uporać się z warunkami związanymi z obrotem. Wszak tylko pierwsza część bonusu (100% do 300 PLN) jest przyznawana automatycznie. Kolejne (50% do 500 PLN oraz 50% do 700 PLN) zaś po spełnieniu określonych warunków.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Jakie bonusy można zainkasować w Fortunie?

To kolejna doświadczona i zarazem legalna firma bukmacherska. Warto wspomnieć (jeśli ktoś z naszych czytelników jeszcze tego nie wie), że Fortuna działa z powodzeniem od 1996 roku. Jest zatem starsza nawet od STS. Najważniejsze jest to, że ta firma bukmacherska nie spoczywa na laurach. Cały czas chce się jej dążyć do tego, aby oferować usługi na najwyższym możliwym poziomie. Taka postawa może zaś wyłącznie cieszyć. Warto zaznaczyć, że nowe osoby mogą otrzymać bonus bez konieczności wykonywania depozytu. W tym wypadku trzeba oczywiście zarejestrować się, a w czasie realizowania tego zadania wpisać Betonline kod promocyjny Fortuna. Dzięki temu możesz finalnie zainkasować 20 PLN. Co dodatkowo oferuje ten profesjonalny podmiot hazardowy? Chodzi także o zwrot za pierwszy przegrany kupon. Aż do 600 PLN. Gdyby zatem nie wszystko poszło po Twojej myśli, to firma bukmacherska Fortuna zapewnia zwrot stawki do tego właśnie konkretnego pułapu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Co zapewnia Fuksiarz?

Dobrze byłoby zarejestrować się też w tej firmie bukmacherskiej. Ona także jest legalna, chociaż o wiele mniej doświadczona od poprzednio charakteryzowanych podmiotów hazardowych. Wszak Fuksiarz działa z powodzeniem zaledwie od nieco ponad jednego roku. Warto zaznaczyć, że oferta bonusowa jest naprawdę znakomita. W końcu możesz zainkasować m.in. cashback. Wystarczy tylko założyć konto, wpłacić pieniądze oraz zagrać kupon (zgodny z warunkami promocji). Jak przegrasz, to otrzymasz zwrot 50% do 500 PLN. Co ważne, jest to zaś cashback bez obrotu.

Bukmacher internetowy

Czy najlepszy bukmacher w Polsce Fortuna oferuje graczom więcej niż STS czy Betclic? Jaki jest kod promocyjny na darmowe bonusy bukmacherskie? Na te wszystkie pytania znajdziesz tu odpowiedź.

Bukmacherzy w Polsce