Jakie są zalety grania u legalnych bukmacherów?

Granie u legalnego bukmachera ma o wiele więcej zalet od gry u podmiotów, które nie otrzymały licencji Polskiego Ministerstwa Finansów na obrót zakładami bukmacherskimi. Mimo to, wiele osób decyduje się jednak na grę u nielegalnych firm, przez co zamyka sobie drogę do otrzymywania legalnych, dodatkowych środków. Jakie są zalety grania u legalnych bukmacherów?

Jakie są zalety grania u legalnych bukmacherów?
Jakie są zalety grania u legalnych bukmacherów?

Dodatkowe – legalne pieniądze

Wiadomo że istnieją gracze, którzy potrafią się utrzymać z obstawiania zakładów sportowych. Naturalnie ograć bukmachera to nie jest łatwe zadanie, jednakże może być to również sposób na dodatkowe – legalne pieniądze, jeśli oczywiście podejdziemy do tego odpowiedzialnie. Na stronach internetowych oraz forach bukmacherskich, można znaleźć wiele typów i analiz udostępnianych dla graczy za darmo. Jeśli śledzisz poczynania swojej drużyny, to z pewnością możesz się domyślać na podstawie statystyk, jak mogą się potoczyć jej losy w kolejnych meczach. Dodatkową zachętą do obstawiania są freebety bez depozytu – oferowane przez legalne firmy bukmacherskie sprawią, że nie trzeba będzie obstawiać własnych pieniędzy, a wygraną z zastosowaniem bonusu, po odpowiednim jego obrocie można będzie wypłacić na własne konto. Oprócz bonusów powitalnych niektórzy bukmacherzy nagradzają również kibiców drużyn piłkarskich bonusem pieniężnym w zamian za posiadanie aktywnego karnetu, który uprawnia ich do wstępu na mecz danej drużyny w sezonie.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Aplikacje mobilne

Dostępność aplikacji mobilnych u legalnych firm bukmacherskich pozwala w wygodny sposób założyć się w każdym miejscu jakim przebywamy (warunkiem oczywiście jest posiadanie zasięgu internetowego). Możesz w łatwy sposób obstawiać wyniki i inne zdarzenia podczas meczu za pomocą kilku kliknięć w aplikacji na swoim telefonie, nawet w przypadku zakładów na żywo podczas trwania meczu, reagując na bieżące wydarzenia na boisku. Wyobraź sobie swoją radość, kiedy wygrywa twoja ulubiona drużyna, a ty zgarniasz dodatkową pulę dostępną od zaraz – i nie musisz przy tym z niczego się rozliczać z fiskusem, ponieważ legalny bukmacher – zrobi to za ciebie! Rodzajów zakładów oraz dyscyplin, które można obecnie typować u legalnych bukmacherów, jest naprawdę wiele, więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Pewność, że legalny bukmacher nas nie oszuka

Nielegalne firmy bukmacherskie, z racji tego że nie respektują żadnych zobowiązań wobec naszego państwa – nie dbają również o nasze bezpieczeństwo. Legalni bukmacherzy w Polsce mają obowiązek zadbać o to, aby nasze dane nie zostały wykorzystane w jakimś nielegalnym procederze. Oprócz tego, legalny bukmacher raczej nas nie oszuka – przecież fiskus patrzy mu na ręce – od nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku Ministerstwo Finansów bardzo zacieśniło pasa bukmacherom, dlatego też możemy spać spokojnie.

Podsumowując, gra u legalnych bukmacherów pozwoli ci doświadczyć wielu emocji na naprawdę wysokim poziomie. Śledząc poczynania swoich ulubionych drużyn, analizując statystyki, możesz stać się ekspertem w danej dyscyplinie wśród znajomych, a przy okazji wygrać naprawdę duże pieniądze.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy najlepszy bukmacher w Polsce Fortuna oferuje graczom więcej niż STS czy Betclic? Jaki jest kod promocyjny na darmowe bonusy bukmacherskie? Na te wszystkie pytania znajdziesz tu odpowiedź.

Bukmacherzy w Polsce