Kasomania – kolejna edycja loterii w Totalbet

Kasomania to wielka loteria w Totalbet, w której pula nagród wynosi pół miliona złotych. Wzięcie udziału w akcji promocyjnej jest możliwe na oficjalnej stronie bukmachera.

Kasomania - kolejna edycja loterii w Totalbet
Kasomania – kolejna edycja loterii w Totalbet

W opisywanej loterii do zgarnięcia jest w sumie pół miliona złotych. Kolejna edycja Kasomanii przynosi miesięcznie aż 94 tysiące złotych ekstra kasy, a tygodniowo 9 tysięcy w postaci środków pieniężnych. Główna nagroda w konkursie wynosi 30 tysięcy złotych. Poza gotówką, Totalbet rozdaje również freebety 10 i 50 PLN.

Okres obowiązywania promocji w Totalbet

Loteria Kasomania w Totalbet rozpoczęła się 1 września 2019 roku i potrwa do 30 listopada 2019 roku. By wziąć udział w akcji, trzeba posiadać aktywne konto na www.Totalbet.pl.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak zwiększyć szanse w loterii Kasomania w Totalbet?

Oto kilka sposób na zwiększenie swoich szans w loterii w Totalbet:

  1. obstawianie kuponów akumulowanych z co najmniej 4 zdarzeniami (losy razy 2)
  2. branie udziału w poprzednich edycjach Kasomanii (5+5 losów) – Totalbet automatycznie znajduje wiernych graczy i przyznaje im premiowane losy
  3. zabawa podczas happy hours od 6:00 do 11:59 (losy razy 2)
  4. regularna gra za stawkę co najmniej 25 PLN każdego dnia tygodnia (losy razy 2)

Warto pamiętać o tym, że wyjątkowo w tym przypadku promocje łączą się. Im więcej powyższych punktów łącznie spełnią gracze, tym więcej szans na zwycięstwo zyskają.

Oto przykładowy podział losów w loterii:

losy
Podział losów w Totalbet

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia to nasza specjalistka od promocji bukmacherskich i wszelkich bonusów do bukmacherów legalnie działających w internecie.

Bukmacherzy w Polsce