Kibice Wisły Kraków dostają 50 PLN ekstra w LVBET

Jeszcze tylko kilkanaście dni mają w LVBET kibice Wisły Kraków, by odebrać ekstra 50 PLN. Jedyne, co muszą zrobić, to wysłać maila organizatorowi. Szczegóły promocji poniżej.

Jak odebrać bonus 50 PLN dla Kibiców Wisły Kraków w LVBET?
Kibice Wisły Kraków dostają 50 PLN ekstra w LVBET

Typerzy LVBET, którzy okażą organizatorowi imienny karnet na rozgrywki Wisły Kraków w obecnym sezonie 2019/2020, dostają 50 PLN premii na grę na www.LVBET.pl. Jedyne, co muszą zrobić, to wysłać maila spełniającego poniższe warunki.

50 PLN premii za wysłanie maila do LVBET

Bonus można odebrać od maja do końca grudnia 2019 roku. Ostatnie nagrody zostaną przyznane 31 grudnia. Żeby skorzystać z akcji promocyjnej, należy:

  • wysłać maila na promocje@lvbet.pl
  • w wiadomości załączyć zdjęcie karnetu imiennego na rozgrywki Wisły Kraków w sezonie 2019/2020
  • w tytule wpisać „Karnet Wisła Kraków”

Nagroda za okazanie karnetu imiennego, ważna będzie przez 30 dni. Po tym czasie niewykorzystane środki zostaną anulowane. Organizator zabawy (legalny bukmacher LVBET) ma 48 godzin na rozpatrzenie maila i przyznanie (bądź odmowę przyznania) bonusu.

Wypłacenie środków pochodzących z ekstra puli bonusowej, możliwe będzie pod warunkiem:

  • dokonania 4 krotnego obrotu
  • zastosowania kurs minimalny 1,75
  • w zakładach kombi – kurs łączny co najmniej 1,75
  • bez sportów wirtualnych
bukmacher betfan oferta bonusów i promocji
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

LVBET – 50 PLN ekstra dla kibiców Wisły Kraków

Kibice Wisły Kraków, którzy dołączyli do rodziny LVbet poprzez skróconą rejestrację, nie mają prawa do odbioru bonusu. Premia zostanie naliczona tym użytkownikom, którzy przeszli pełny proces rejestracji na www.LVBET.pl.

Bonus jest przyznawany jednorazowo. Na jednego gracza z karnetem imiennym na rozgrywki Wisły Kraków w sezonie 2019/2020, przypada wyłącznie jedna premia.

Bukmacher LVbet posiada szeroką ofertę promocyjną. Szczegóły opisywanej promocji (jak i wielu innych), znajdują się na oficjalnej stronie bukmachera.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich

Kasia

Kasia to nasza specjalistka od promocji bukmacherskich i wszelkich bonusów do bukmacherów legalnie działających w internecie.

Bukmacherzy w Polsce