Kilka porad odnośnie obstawiania typów sportowych

Typy sportowe mają pewne zasady, których warto się trzymać. Dlatego też dziś przedstawimy ci te podstawowe, które warto jest znać!

Kilka porad odnośnie obstawiania typów sportowych

Nie obstawiaj typów, zanim tego nie przeczytasz

Wielu graczy ma chęć na to, aby ominąć trudność z tym całym analizowaniem zakładów – ponieważ w końcu trzeba na to wiele czasu, chęci oraz umiejętności. Bukmacherzy specjalnie zatrudniają analityków. Dobry gracz może „przewidzieć”, która drużyna wygra po przeanalizowaniu ich działań lub zachowań w grze – ale oczywiście to wymaga sporo czasu, więc dlatego też naprzeciw graczom wychodzą typy bukmacherskie.

Problem z nimi jest jednak taki, że przecież nikt nie jest w stanie przewidzieć zakładów w pełni – zawsze zdarzy się jakaś sytuacja, która sprawi, że cała analiza pójdzie do kosza. Dlatego też nigdy nie warto jest kupować płatnych typów bukmacherskich, ponieważ nawet jeśli otrzymasz typ przygotowany przez specjalistę, nie masz żadnej gwarancji na to, że uda ci się wygrać.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

W jaki sposób zwiększyć swoją szansę na wygraną?

Możesz na przykład wykorzystać do tego rejestrację u kilku bukmacherów. Tak naprawdę to nic nas nie kosztuje, jest całkowicie legalne, a dzięki temu rozwiązaniu możemy uzyskać naprawdę ciekawe bonusy bukmacherskie. Pamiętaj, różni, legalni bukmacherzy oferują różne kursy i zakłady na interesujące nas sporty. Dla jednych np. E-sport, dla innych jest to ważne, ale ważne jest, aby pamiętać, że musimy starać się wybrać najlepszą dla nas ofertę, która zwiększa nasz zysk.

Pamiętaj o tym, że zakłady sportowe to tylko gra. Nie należy uważać ich za typowo sposób na stały zarobek. Czy wiesz, że wiele osób zadaje sobie pytanie: czy możesz zarobić na życie z grania u buka? Uważamy jednak, że jako początkujący powinieneś mierzyć swoje intencje na swoje zamiary, dlatego też jeśli korzystasz z typów bukmacherskich, to prawdopodobnie nie jesteś jeszcze na tym etapie, gdzie możesz zarobić na zakładach online.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Do czego więc warto jest wykorzystać z typy bukmacherskie?

Na pewno do tego, aby porównać swój własny typ, do tego co przygotował dany typer. Najlepiej do tego wykorzystać darmowe typy bukmacherskie – łatwo je znaleźć, na przykład wpisując w wyszukiwarce ,,typy na euro 2020 ‘’. Pamiętaj też o tym, że bukmacherzy też mają do nich dostęp, z tego powodu też musisz być szybki, jeśli chodzi o analizowanie gier, ponieważ zmiana w kursie na niższy może sprawić, że atrakcyjny zakład nagle stanie się nieopłacalny. W końcu nawet jeśli nie płacisz za płacisz za typy bukmacherskie, to i tak kurs musi być na tyle dobry, aby twój zakład był opłacalny. W innym wypadku będziesz jedynie oddawał pieniądze bukmacherowi, z ryzykiem ich straty, co chyba nie jest zbyt opłacalne, prawda? Z tego powodu też musisz być szybki i dokładny, jeśli chcesz wygrywać z bukmacherem.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy najlepszy bukmacher w Polsce Fortuna oferuje graczom więcej niż STS czy Betclic? Jaki jest kod promocyjny na darmowe bonusy bukmacherskie? Na te wszystkie pytania znajdziesz tu odpowiedź.

Bukmacherzy w Polsce