Który bukmacher lepszy? forbet czy milenium?

Wybierając legalnego bukmachera zawsze stoimy przed nie lada wyzwaniem. Rynek coraz bardziej się poszerza, a oferty są coraz bardziej konkurencyjne. Jednymi z czołowych firm są obecnie ForBET oraz Milenium. W obu przypadkach mamy do czynienia z atrakcyjną ofertą. Którą z nich lepiej wybrać?

milenium czy forbet
Który bukmacher lepszy? forbet czy milenium?

Oferta Milenium

Milenium należy do prężnie rozwijających się bukmacherów. W ostatnim czasie aktualizacji uległa strona internetowa firmy, przez co jest bardziej wygodna oraz przyjemniejsza dla użytkowników. Oferta jest bardzo szeroka, a jednocześnie uzupełniana na bieżąco. Dzięki temu bukmacher stale zyskuje nowych użytkowników. Niektórzy gracze narzekają jednak, że pojawiają się problemy, kiedy konieczne jest wyszukanie bardziej nietypowych dyscyplin. Czasem pojawia się również problem z pojawianiem się popularnych zakładów z opóźnieniem w porównaniu do konkurencji. Milenium ma wciąż dużo do nadrobienia jeśli chce wybić się na tle innych bukmacherów. Uboższa jest również oferta punktów naziemnych. 

Plusem jeśli chodzi o ofertę Milenium jest zdecydowanie fakt, że poprawił się wygląd aplikacji mobilnej. W ostatnim czasie pojawiła się nowa wersja witryny, która została dostosowana do użytkowników smartfonów. Jeśli chodzi o szybkość, działanie strony można określić jako bez zarzutu. Aplikacja mobilna na system iOS, którą udostępnia Milenium również nie sprawia problemów. Bardzo wygodne menu oraz łatwość obsługi to główne zalety tego udogodnienia.

Bukmacher Milenium może pochwalić się również bardzo łatwym dostępem do zakładów na żywo. Główną wadą jest to, że aplikacja nie jest udostępniona w sklepie Google Play. Pozostaje opcja pobrania ze sklepu App Store lub bezpośrednio ze strony bukmachera.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Oferta Milenium to przede wszystkim jeden z najwyższych powitalnych bonusów. Jest on na poziomie 760 złotych. Gdy jednak przyjrzymy się ofercie innych bukmacherów okazuje się, że wyższe bonusy bez depozytu znajdziemy u takich firm, jak STS, czy Totolotek. Oprócz powitalnego bonusu, Milenium oferuje również zakład bez ryzyka oraz ekstra bonus w wysokości 30 złotych. Do tego należy wziąć pod uwagę dodatkowe udogodnienia, takie jak okresowe promocje wprowadzane przez bukmachera. Do jednych z najpopularniejszych promocji tego typu można zaliczyć „happy hour” oraz „5-10-15”. Są one dostępne stacjonarnie oraz online.

Oferta ForBET 

ForBET wyróżnia się na tle innych bukmacherów tym, że oferuje bardzo dobre warunki na zakłady LIVE. Tutaj dostępne są popularne, jak i te mniej standardowe pojedynki. Często okazuje się, że najkorzystniej można zarobić właśnie na pojedynkach, które są mniej medialne. Przeglądając bogatą ofertę ForBET, szybko zauważymy, że istnieje spora szansa na to, że każdy z graczy znajdzie coś dla siebie. 

ForBET to również świetny wybór dla typujących, którym zależy na atrakcyjnych kursach. Tutaj stawki są często o wiele korzystniejsze niż w przypadku innych legalnych bukmacherów, co z pewnością przekłada się na wyższe wygrane.

ForBET jest firmą wartą uwagi również ze względu na bardzo dynamiczny rozwój i bogatą ofertę. 

Bukmacher

Bukmacher online w Polsce, najlepsze promocje i bonusy bez depozytów do najlepszych w kraju legalnych bukmacherów. Rankingi i spis legalnych buków w Internecie.

Bukmacherzy w Polsce