Legalny bukmacher Fortuna

Każdy kto lubi sport prędzej czy później zacznie typować wyniki meczów czy walk. W Polsce zatem coraz popularniejsze staje się obstawianie zakładów sportowych. Taka rozrywka niesie za sobą możliwość zarobku, dlatego nic dziwnego, że fani sportu szukają najlepszych bukmacherów, a portali z możliwością obstawiania zakładów jest coraz więcej. Poniżej przybliżony zostanie jeden z najpopularniejszych bukmacherów – bukmacher Fortuna. Jakie warunki oferuje?

fortuna bukmacher online
Legalny bukmacher Fortuna – opinie, bonusy i promocje

Fortuna to zaufany bukmacher online

Bukmacher Fortuna działa na polskim rynku najdłużej. Ta firma bukmacherska nie bez powodu cieszy się dużym zaufanie klientów, a jej działalność obejmuje zakłady online oraz ponad 600 punktów stacjonarnych w całym kraju. Oczywiście Fortuna działa w pełni legalnie, ponieważ posiada zezwolenie Ministra Finansów.

Chcąc przyciągnąć graczy nie wystarczy być najstarszą firmą bukmacherską na rynku. Klienci mają do wyboru tyle różnych bukmacherów, że trzeba zaoferować znacznie więcej, żeby zainteresować nowych graczy.

Fortuna zatem nie pozostaje w tyle i oferuje dla nowych użytkowników bonus powitalny. Ten bonus wynosi aż 100 zł i można z niego korzystać na podstawie warunków, które określa regulamin.

Fortuna kod promocyjny: BETONLINE

Ponadto do pierwszej wpłaty także przysługuje nam bonus, żeby z niego skorzystać należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” – maksymalnie jest to 400 zł + darmowy zakład.

„Fortuna to dla mnie numer 1 wśród wszystkich bukmacherów, którzy są w Polsce legalni, najbardziej zależy mi na kurach a te w Fortunie są zwyczajnie najwyższe” – opinia gracza ze strony betonline.net.pl

Legalny bukmacher Fortuna dla swoich użytkowników przygotował mnogość możliwości i okazji do świetnej zabawy i wygranej. Oczywiście są tutaj klasyczne zakłady, ale również zakłady w czasie rzeczywistym (zakłady na żywo, zakłady live), które dają jeszcze więcej emocji. Fortuna oferuje nie tylko zakłady sportowe. Można obstawiać także przebieg wydarzeń na przykład ze świata polityki podczas wyborów.

Dla zarejestrowanych użytkowników istnieje możliwość korzystania z aplikacji na smartfony, co znacznie ułatwia obstawianie zakładów oraz śledzenie wyników. Takie unowocześnienie jest idealne dla fanów sportu, ponieważ wielu graczy kibicuje na żywo i nie ma ochoty wtedy spędzać czasu przed ekranem komputera w celu dokonania zakładu.

________________________________________
Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher

Bukmacher online w Polsce, najlepsze promocje i bonusy bez depozytów do najlepszych w kraju legalnych bukmacherów. Rankingi i spis legalnych buków w Internecie.

Bukmacherzy w Polsce