Legalny bukmacher LV Bet przyznaje 20 PLN na sporty wirtualne

Za typowanie w LV Bet, można zgarnąć 20 PLN. Legalny bukmacher przyznaje ekstra kasę za obstawianie spotkań z oferty sportów wirtualnych.

lv bet premia promocja bonus sporty wirtualne
Legalny bukmacher LV Bet przyznaje 20 PLN na sporty wirtualne

Skorzystanie z bonusu jest możliwe w sytuacji, gdy gracz spełni poniższe warunki promocji:

  • przez tydzień (od poniedziałku do niedzieli) obróci kwotą 100 PLN
  • typując mecze z oferty sportów wirtualnych
  • na stronie www.LVBet.pl lub w aplikacji
  • grając po kursie co najmniej 1,50

Środki bonusowe będą przyznawane przez organizatora (legalny bukmacher LVBet) w poniedziałki do godziny 17:00 i będą mogły być wykorzystane na sporty wirtualne.

20 PLN nie podlega podziałowi. Nie jest także możliwe przekazanie premii innemu graczowi. Na wykorzystanie przyznanej nagrody, uczestnik promocji ma 30 dni.

Freebet sts betonline bonus
Aktualny kod promocyjny do STS – freebet 29 PLN

20 PLN – warunki wypłaty w LV Bet

Środki trafiają na konto gracza po 5-krotnym ich obróceniu w ramach gry na sporty wirtualne. Typować można klasycznie – na stronie www.LVBet.pl, bądź mobilnie – w aplikacji na smartfony i tablety.

Pamiętać należy o tym, że w akcji promocyjnej nie biorą udziału kupony zagrane ze środków bonusowych. Tylko zakłady obstawione z własnych środków, są w promocji honorowane.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia to nasza specjalistka od promocji bukmacherskich i wszelkich bonusów do bukmacherów legalnie działających w internecie.

Bukmacherzy w Polsce