Legalny bukmacher STS

Zakłady sportowe w Polsce cieszą się coraz większą popularnością. Coraz więcej osób, którzy kibicują, chcą zyskać na swoich typach w zakładach sportowych. Dlatego firmy bukmacherskie powstają i jest ich bardzo dużo na rynku. Jedną z największych i najstarszych firm oferujących zakłady sportowe jest firma STS, czyli Star Typ Sport. Poniżej znajduje się oferta oraz możliwe do otrzymania bonusy u tego bukmachera.

sts bukmacher online
Legalny bukmacher internetowy STS

Bukmacher STS – oferta

Firma STS  z powodzeniem prosperuje na polskim rynku od roku 1997. W tym czasie powstało aż 450 punktów stacjonarnych. Oczywiście STS ma także portal internetowy, gdzie można obstawiać kupony online. Grono klientów tej firmy bukmacherskiej liczy około 200 tysięcy aktywnych graczy. STS jest również sponsorem strategicznym poznańskiego klubu piłkarskiego Lecz Poznań.

Oprócz oferty tradycyjnych zakładów, Bukmacher STS dla swoich klientów przygotował także zakłady a żywo, nazywane zakładami LIVE. Tego rodzaju zakłady typuje się w czasie trwania danego wydarzenia sportowego, a kursy są dynamiczne i zmieniają się pod wpływem przebiegu wydarzenia. Gwarantuje to większe emocje, a na stronie STS można zazwyczaj oglądać stream danego meczu, co znacznie upraszcza kontrolowanie sytuacji.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Firma bukmacherska STS jest także rozbudowana pod względem rodzajów kuponów oraz dysponowania nimi. Można wykupić zwykły kupon, kupon kombinowany, blokowy czy rozpisowy. Dostępna jest też opcja cash-out, która pozwala na zakończenie kuponu przed czasem i odzyskanie części postawionej kwoty.

Promocje i bonusy dla klientów STS

Dla przyciągnięcia nowych użytkowników, STS ma promocję polegającą na podwojeniu pierwszej wpłaty dla nowych graczy. Nowi klienci mają limit do 1000 zł i mogą w ten sposób wypróbować funkcjonalność platformy bez większego ryzyka.

Od tego miesiąca również można otrzymać darmowy bonus bez depozytu w wysokości 29 PLN. Żeby go odebrać wystarczy podczas rejestracji konta w STS wpisać kod promocyjny: BETONLINE. Po weryfikacji konta otrzymamy 29 PLN za darmo, które można wykorzystać na obstawianie całej oferty STS.

Aktywny jest też program poleceń – zaproszenie aktywnego znajomego to 50 zł dla obu ze stron. Dodatkowo w każdy poniedziałek STS nagradza voucherami najaktywniejszych graczy minionego tygodnia, którzy wykonali największy obrót.

Bukmacher

Bukmacher online w Polsce, najlepsze promocje i bonusy bez depozytów do najlepszych w kraju legalnych bukmacherów. Rankingi i spis legalnych buków w Internecie.

Bukmacherzy w Polsce