Metody płatności do Polskich legalnych bukmacherów w sieci

Od niedawna obstawianie zakładów bukmacherskich w naszym kraju cieszy się naprawdę dużym wzięciem. Jest to uwarunkowane kilkoma przyczynami. Przede wszystkim, jak grzyby po deszczu co i rusz pojawiają się nowi legalni bukmacherzy, którzy oferują swoim typerom coraz lepsze warunki. To powoduje, że coraz większa liczba osób zainteresowanych obstawianiem zakładów, decyduje się na wejście w tę rozrywkę. Bukmacherzy wiedzą, jak przyciągnąć nowych graczy – organizują szereg atrakcyjnych promocji i bonusów dostępnych wyłącznie dla nowo zarejestrowanych użytkowników. Nowi typerzy często z powodu nieznajomości podstawowych terminów czy form płatności pozwalających na opłacenie swojego konta mogą mieć początkowo problemy z szybkim wejściem w grę.

popularne płatności do bukmachera
Popularne metody płatności legalnych bukmacherów

Ile bukmacherów działa legalnie w Polsce?

Na ten moment w naszym kraju w sposób całkowicie legalny funkcjonuje aż 20 zakładów bukmacherskich, z czego większość spośród nich świadczy również swoje usługi za pośrednictwem sieci internetowej. Dzięki temu użytkownicy bez wychodzenia z domu mogą obstawiać swoje ulubione rozgrywki i wygrywać za to całkiem duże pieniądze. W internecie funkcjonują zatem legalni bukmacherzy tacy jak Betclic, STS, forBET, Milenium, Totolotek, Etoto, LVBet czy Fortuna.

Warto wiedzieć, że istnieje również internetowa strona bukmachera rumuńskiego o nazwie Superbet. Należy mieć na uwadze, że witryna prowadzona przez tą firmę może mieć wyłącznie charakter informacyjny. Wynika to z faktu, że bukmacher Superbet na tę chwilę nie posiada licencji uprawniającej go do świadczenia swoich usług za pośrednictwem internetu – może on tylko i wyłącznie sprzedawać zakłady poprzez swoje punkty stacjonarne. 

Zatem jakie są formy płatności u polskich legalnych bukmacherów online?

Formy płatności u polskich legalnych bukmacherów

Istnieje cała masa sposobów na opłacenie swojego konta u polskich legalnych bukmacherów. Większość bukmacherów ma w swojej ofercie przede wszystkim płatności kartami płatniczymi oraz przelewy błyskawiczne. Są jednak i tacy, którzy proponują Blik, Paysafecard czy Neteller. Poniżej opisujemy w sposób bardzo szczegółowy metody płatności u polskich bukmacherów online.

betfan bonus kod promocyjny
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus

Płatności kartami kredytowymi i debetowymi

W tej chwili największym wzięciem cieszą się płatności za pomocą kart kredytowych oraz debetowych. Wynika to z kilku bardzo ważnych przyczyn. Przede wszystkim, gdy opłacamy swoje konto bukmacherskie za pomocą płatności kartą płatniczą, zyskujemy pewność, że taka transakcja będzie w 100% bezpieczna oraz darmowa. Niezmiernie ważną rzeczą jest również fakt, że kwoty przelane z naszego konta bankowego na konto bukmacherskie trafią najpewniej kilka minut po sfinalizowaniu całej transakcji. 

Kolejną istotną rzeczą dotyczącą płatności kartami kredytowymi i debetowymi jest fakt, że na tę chwilę prawie wszyscy legalni bukmacherzy świadczący swoje usługi drogą online dają nam możliwość opłacenia swojego konta w wyżej opisany sposób. Nie dotyczy to tylko bukmachera Milenium i eToto. 

Jakie informacje musimy podać przy zawieraniu transakcji kartą debetową? Jest to bardzo proste i nie różni się niczym od zwyczajnych transakcji zawieranych w sklepach internetowych. Musimy zatem podać imię i nazwisko posiadacza karty, numer tej karty debetowej oraz kod CVC. Kod CVC to specjalny trzycyfrowy kod, który znajduje się na drugiej stronie należącego do nas dokumentu. Bez niego nie jest możliwe sfinalizowanie żadnej transakcji.

Błyskawiczne przelewy bankowe

Metoda płatności, która również cieszy się bardzo dużym powodzeniem. Aby móc z niej skorzystać, należy najpierw wybrać ofertę jednej z platform pośredniczących, takiej jak np. Przelewy 24. Przelewy błyskawiczne również są w 100% darmowe, a dodatkowo na ich korzyść działa fakt, że wszyscy polscy legalni bukmacherzy online mają tę metodę płatności.

Bukmacher

Bukmacher online w Polsce, najlepsze promocje i bonusy bez depozytów do najlepszych w kraju legalnych bukmacherów. Rankingi i spis legalnych buków w Internecie.

Bukmacherzy w Polsce