Mistrzostwa świata 2022 – poznaj terminarz i co warto obstawiać?

W końcu przyzwyczaiłeś się do myśli, że Mistrzostwa Świata w 2022 roku zostaną rozegrane dopiero na przełomie listopada oraz grudnia? To duża nowość. Wszak wcześniej tego typu imprezy odbywały się zazwyczaj w czerwcu oraz lipcu. Turniej w Katarze na pewno będzie zatem inny. Już teraz zastanawiasz się, co można obstawiać z okazji tego futbolowego święta? Topowe podmioty hazardowe już przecież wystawiły kursy bukmacherskie. Sprawdź, które zakłady są szczególnie popularne wśród fachowców od tego działu.

Jakie drużyny powinny awansować do kolejnej fazy mundialu w Katarze i co warto obstawiać?

Warto dodać, że na Mistrzostwach Świata tradycyjnie zagrają 32 drużyny narodowe. W kolejnych zawodach ta liczba ulegnie powiększeniu (tak, jak miało to miejsce np. z Euro). Do następnej fazy awansują zatem po dwie najlepsze reprezentacje narodowe z każdej grupy. Tegoroczne mistrzostwa świata obstawianie zapowiadają się wyjątkowo ciekawie. Jeśli chodzi o grupę A, to tutaj faworytami do awansu są Holendrzy. Drugie miejsce raczej powinni zająć reprezentanci Senegalu. W grupie B wyraźnymi faworytami są Synowie Albionu. Anglicy o pierwsze miejsce powalczą z Walijczykami i Stanami Zjednoczonymi. Bardzo dużo wskazuje na wicemistrzów Europy. W grupie C pierwsze dwie lokaty powinni zająć Argentyńczycy i Polacy (albo kadrowicze z Meksyku). W grupie D faworytów nie jest trudno wskazać. Są to Francuzi oraz Duńczycy. Co powinno się zaś wydarzyć w innych zestawieniach? Faworytami w grupie E są Hiszpanie oraz Niemcy. W grupie F największe szanse na awans do 1/8 finału przyznaje się Belgom oraz Chorwatom. W grupie G o dwie pierwsze lokaty powinni bić się przede wszystkim kadrowicze Brazylii i Szwajcarii. I wreszcie grupa G. Tutaj faworytami są Portugalczycy. Najprawdopodobniej drugie miejsce zajmie zaś Urugwaj.

Mistrzostwa Świata – kto jest faworytem do zwycięstwa w całym turnieju?

Nie da się ukryć, że tutaj trzeba brać pod uwagę nie tylko walory stricte sportowe, ale także odporność na mało korzystne warunki atmosferyczne itp. Nawet pod koniec listopada w Katarze będą bowiem obecne wysokie temperatury. Mistrzostwa Świata terminarz są specyficzne. Eksperci stawiają, że pierwsze miejsce może zająć kadra narodowa Brazylii. Canarinhos znakomicie spisują się w eliminacjach. Mają oczywiście pewny awans. Dodatkowo upał to naturalne środowisko dla kadrowiczów z Kraju Kawy. Duże szanse na sukces mają także Anglicy. Wicemistrzowie Europy regularnie idą do przodu. Na poprzednim mundialu zajęli czwarte miejsce. Na Euro przegrali dopiero w finale. Teraz chcą już zająć pierwsze miejsce. Groźni będą oczywiście aktualni mistrzowie Świata, czyli Francuzi.

Na co stać reprezentantów Polski?

Kadrowicze dowodzeni przez Czesława Michniewicza zagrają w grupie C. Rywalami Biało-czerwonych będą reprezentanci Meksyku, Arabii Saudyjskiej oraz Argentyny. Wydaje się, że Polska ma realne szanse na zajęcie drugiego miejsca. Gdyby Biało-czerwonym udało się awansować dalej, to najprawdopodobniej (w 1/8 finału) zagramy z Francuzami. Raczej nie zapowiada się zaś na to, by Polacy mieli szanse na dobry wynik z Trójkolorowymi…

Bukmacher

Bukmacher online w Polsce, najlepsze promocje i bonusy bez depozytów do najlepszych w kraju legalnych bukmacherów. Rankingi i spis legalnych buków w Internecie.

Bukmacherzy w Polsce