Na co warto jest zwracać uwagę na zakładach bukmacherskich?

Wiele osób tak naprawdę nie wie, na co powinno się zwracać uwagę na zakładach bukmacherskich – a czasami zauważenie najdrobniejszych szczegółów może sprawić jak największą różnicę. Na co więc warto jest zwracać uwagę, kiedy chcemy obstawiać zakłady bukmacherskie? O tym już za chwilę!

Na co warto jest zwracać uwagę na zakładach bukmacherskich?

Kursy bukmacherów

To naturalne, że większości graczy wydaje się, że kursy bukmacherskie to coś ważnego, jednakże nigdy nie powinniśmy przeceniać ich wartości – to naturalne, że monitorowanie kursów legalnych bukmacherów jest ważną częścią zakładów na sport, nie zawsze jednak powinniśmy zwracać tylko na to uwagę. Jak wszyscy wiemy, kurs bukmacherski ustala, ile pieniędzy wygrasz, ale to nie zależy tylko od kursu bukmacherskiego – ponieważ istnieją różne modyfikatory – takie jak bonusy bukmacherskie lub promocje, które mogą zwiększyć nasze zyski. Co ciekawe, czasami nawet w przypadku zakładów o niższych kursach, jeśli postawimy odpowiednie zakłady, to mogą one nam przynieść większe środki ze zwycięstwa.

Nigdy nie typuj zbyt wiele

Grając na zakładach bukmacherskich, warto jest wyznaczyć odpowiedni limit, aby w przyszłym miesiącu nie musiał pracować dodatkowo aby się utrzymać. Ponadto pamiętaj, że aby nie stawiać za dużo, możesz również ustawić limity, takie jak kwota zakładów w każdym miesiącu. To dobry sposób na ograniczenie swoich ,,ambicji typerskich”, ponieważ w przeciwnym razie możesz łatwo dokonać błędnych obliczeń – w końcu gra jest zaprojektowana tak, aby to bukmacher wygrał – no ale ty też czasami wygrasz. Dlatego nawet jeśli minął pewien czas bez zakładu – to i tak stawiaj zakłady z umiarem. Jak zapewne wiesz, sport sam w sobie to biznes, ponieważ tysiące ludzi ogląda mecze mistrzostw świata, takie jak euro, tylko ze względu na popularność tego sportu, media transmitujące mecz, reklamodawcy, właśnie z tego powodu zarabiają tak olbrzymie sumy. Nie inaczej jest w przypadku zakładów sportowych, ponieważ większość zakładów dotyczy tej właśnie kategorii.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Brak wydarzeń sportowych równa się brakowi zakładów. Niestety, ale w najbliższych miesiącach możesz odczuć tego brak, więc nie powinieneś nastawiać się na to, że uda ci się znaleźć jakieś wyjątkowo ciekawe zakłady w kategoriach sportowych. Pamiętaj też o tym, że każdy kiedyś przegra z bukmacherem. Jeśli chcesz postawić zakład i po nim wygrywać pod rząd – to źle trafiłeś. Dobry gracz musi umieć zaakceptować porażkę. Bądź pokorny, a następnie przeanalizuj dogłębnie co poszło w twoim typie nie tak, a następnie wyciągnij wnioski, aby nie popełnić ponownie tego samego błędu w przyszłości. W końcu zakłady bukmacherskie nie są dla osób, które myślą, że mogą wygrywać od tak – do tego potrzeba doświadczenia, pomyślunku, oraz przede wszystkim wiedzy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy najlepszy bukmacher w Polsce Fortuna oferuje graczom więcej niż STS czy Betclic? Jaki jest kod promocyjny na darmowe bonusy bukmacherskie? Na te wszystkie pytania znajdziesz tu odpowiedź.

Bukmacherzy w Polsce