Najlepsze bonusy powitalne w Etoto

W firmie bukmacherskiej Etoto nie brakuje naprawdę bardzo interesującej oferty na start. Jakie bonusy są w tym momencie do zainkasowania dla nowych klientów (stan na 14 kwietnia 2023 roku)? Co trzeba zrobić, by je zdobyć? Jak je uwolnić? O najważniejszych promocjach możesz przeczytać w poniższym poradniku.

200% do 100 PLN: jak otrzymać?

Aktualnie firma bukmacherska Etoto oferuje na start ten właśnie bonus powitalny. Jest to, co ciekawe, jedyna taka oferta na rynku. Żaden inny podmiot hazardowy nie zapewnia zatem potrojenia środków na grę. Jak skorzystać z tej promocji? Wszedłeś na blog ETOTO, aby się tego dowiedzieć? Na tej stronie internetowej jest istotnie dział z promocjami. Generalnie kluczowy warunek dotyczy założenia konta. Jeśli nigdy wcześniej nie grałeś w Etoto, to możesz się na to zdecydować. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska wymaga również stanu pełnoletności. Jeśli masz zatem np. tylko 17 lat, to niestety, ale musisz poczekać z zarejestrowaniem konta. Co dzieje się dalej? Udało Ci się już założyć konto w Etoto? Drugim krokiem jest wpłacenie premierowego depozytu. Na szczęście tutaj możesz skorzystać z wielu opcji. Dzięki temu wszystko odbędzie się szybko i zarazem sprawnie. Jeśli Twoja wpłata zostanie zaksięgowana, to możesz otrzymać nawet 200% do 100 PLN. Twoje środki na grę zostaną zatem potrojone! Minimalny depozyt to zaś 50 PLN.

Jak uwolnić środki bonusowe?

Bardzo dużo osób się tego obawia. Ale czy słusznie? Na pewno nie w przypadku tego podmiotu hazardowego. Warto wiedzieć, że gracz musi zagrać tylko jeden raz za równowartość przyznanego bonusu. Nie ma zatem tutaj wielokrotnych obrotów itp. Co jeszcze jest ważne? Akceptowane przez Etoto są tylko kupony akumulowane. Czyli takie, które składają się minimum z dwóch wydarzeń. Nie możesz zatem grać w tym wypadku singli. Łączy kurs kuponu AKO powinien wynosić 2,50. Z kolei poszczególne notowania nie mogą być niższe od 1,30. Jak środki zostaną uwolnione, to pieniądze będą już w 100% Twoje. Później możesz je zostawić na dalszą grę (wtedy można np. swobodnie obstawiać single) albo wypłacić. Decyzja w tym temacie należy do Ciebie. Wszystko odbywa się legalnie i zgodnie z przepisami. A rangi bonusom Etoto dodaje to, że są rekomendowane przez znane osoby ze świata sportu. Są to zaś Mateusz Borek, Artur Wichniarek, czy Edward Durda.

20 PLN na skorzystanie z aplikacji mobilnej

Co jeszcze przygotowała ta nowoczesna firma bukmacherska dla swoich nowych klientów? Etoto idzie z duchem czasu. A ten bonus tylko to potwierdza. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska oferuje 20 PLN na skorzystanie z tego, jak w praktyce działa aplikacja mobilna. Nie da się zaś ukryć, że coraz więcej Polaków chętnie korzysta z takich oto narzędzi. Dzięki nim można grać w różnych miejscach. Jakie są warunki? Musisz mieć oczywiście konto w Etoto. Jak dokonasz pierwszej wpłaty, to otrzymasz dodatkowo 20 PLN na wypróbowanie aplikacji mobilnej. Co ważne, obie te promocje wzajemnie się ze sobą nie wykluczają.

Bukmacher

Bukmacher online w Polsce, najlepsze promocje i bonusy bez depozytów do najlepszych w kraju legalnych bukmacherów. Rankingi i spis legalnych buków w Internecie.

Bukmacherzy w Polsce