Najlepsze firmy bukmacherskie – czy warto grać tylko u najpopularniejszych bukmacherów?

Najlepsze firmy bukmacherskie – czy warto grać tylko u najpopularniejszych bukmacherów?

A może warto zdecydować się na topowe firmy hazardowe online? Nie masz zamiaru dłużej obstawiać w punktach stacjonarnych? Zdajesz sobie sprawę, że generuje to spore straty w aspekcie czasu, jak i pieniędzy? Możesz zatem wybrać legalne firmy hazardowe online. Czy warto zaś decydować się tylko na najlepsze podmioty z tej branży?

Jakie firmy hazardowe są najbardziej popularne?

Aktualnie osoby zainteresowane obstawianiem w podmiotach bukmacherskich mają zasadniczo spore pole do manewru. Na pewno warto zaś zdecydować się na takie firmy hazardowe, które są legalne i zarazem popularne. Wówczas możesz być pewny, że jakość usług będzie naprawdę na wysokim poziomie. W gronie takich podmiotów hazardowych są zaś m.in. STS oraz Fortuna. Dlaczego warto je wybrać? Pamiętaj o jednym. Generalnie obstawiaj tylko w takich firmach hazardowych, które posiadają odpowiednie papiery na oferowanie zakładów sportowych – na rynku w Polsce. Wówczas będziesz mógł grać bez obaw o łamanie jakichkolwiek przepisów itp. A ta sprawa ma tutaj priorytetowe znaczenie. Dodatkowo STS oraz Fortuna są bardzo hojne. Przekonują się o tym m.in. Klienci początkujący. Warto dodać, że aktualnie STS oferuje m.in. zakład bez ryzyka do 100 PLN. Dodatkowo możesz zainkasować bonus w kwocie 1500 PLN (jest on zaś przyznawany w trzech ratach). Z kolei Fortuna oferuje obecnie m.in. zwrot za pierwszy przegrany kupon do 600 PLN.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Dlaczego STS i Fortuna mają tak wielu Klientów?

Takie firmy hazardowe nieprzypadkowo są tak popularne wśród Klienteli. Warto zaznaczyć, że na hojne promocje bukmacherskie mogą bowiem liczyć nie tylko osoby początkujące, ale także stali bywalcy. Wiele takich atrakcji zapewnia np. firma hazardowa STS. Jesteśmy przekonani, że z okazji mundialu w Katarze (start już 20 listopada 2022 roku) nie zabraknie ciekawych promocji. Profesjonalne firmy bukmacherskie nie zapominają bowiem o stałych Klientach. Tak samo jest w przypadku Fortuny. Ta firma bukmacherska oferuje przy drugim depozycie bonus 50% do 200 PLN. Poza tym możesz obstawiać… bez podatku. Ta oferta jest skierowana do wszystkich osób (nowych i nie tylko). Wystarczy tylko w określonych (w regulaminie) terminach posyłać kupony. Dzięki temu Twoje ewentualne wiktorie będą bardziej okazałe. Co ważne, gra bez podatku (w ramach Happy Hours w Fortunie) odbywa się oczywiście w 100% zgodnie z przepisami.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Gdzie jeszcze warto obstawiać wydarzenia sportowe i nie tylko?

Nie tylko w topowych firmach hazardowych. Wszak mniejsze marki także zapewniają profesjonalne usługi i zarazem hojne bonusy. Np. w podmiocie hazardowym Betclic możesz liczyć na zwrot za pierwszy przegrany kupon. I to do 200 PLN (minus podatek). Coraz więcej osób decyduje się także na Fuksiarza. Wszak ta nowa firma hazardowa oferuje obecnie cashback (50% do 500 PLN). I to bez żadnego obrotu. Sporo osób decyduje się także na Etoto. Tutaj z kolei można zainkasować jedyny taki bonus na rynku (200% do 200 PLN).

Bukmacher internetowy

Czy najlepszy bukmacher w Polsce Fortuna oferuje graczom więcej niż STS czy Betclic? Jaki jest kod promocyjny na darmowe bonusy bukmacherskie? Na te wszystkie pytania znajdziesz tu odpowiedź.

Bukmacherzy w Polsce