Najlepsze sposoby na obstawianie zakładów wirtualnych – Poradnik bukmacherski 2021

Wirtualne zakłady coraz częściej spotykają się z coraz większym zainteresowaniem, bo w końcu niewielu ludzi dotąd o nich słyszało, dlatego też my postaramy się nieco rozjaśnić ci możliwości oraz opcje obstawiania tego rodzaju zakładów bukmacherskich. Jakie więc są najlepsze sposoby na to, aby obstawiać te zakłady? O tym dowiesz się już za chwilę!

Najlepsze sposoby na obstawianie zakładów wirtualnych – Poradnik bukmacherski 2021

Kiedy ta oferta się pojawiła na rynku?

Nikt tego dokładnie nie wie, ponieważ niektóre firmy oferują je od kilku lat, inne zdecydowały się wprowadzić je niedawno. Oczywiście na początku były jedną z ciekawszych rozrywek oferowanych przez legalnych bukmacherów. W takim przypadku najczęściej możemy brać udział w wyścigach konnych, meczach tenisa i piłki nożnej. Oczywiście musisz wziąć pod uwagę, że nie każdy bukmacher oferuje wirtualne zakłady na te sporty, więc oferta u niektórych buków może się nieznacznie różnić od innych firm.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Jak obstawia się wirtualne gry online?

Wszystko to polega na pojedynkach komputerowych opartych na danym algorytmie. Należy jednak pamiętać, że liczba lig, kursów, a nawet dyscyplin może się znacznie różnić. Dlatego wirtualnych zakładów sportowych nie należy mylić z rozgrywkami e-sportowymi. To, co opisujemy, nazywa się sportem wirtualnym.

Sporty wirtualne to symulacje, które są wykonywane na komputerach poprzez ustawienie odpowiednich algorytmów. E-sport to zakład na udział prawdziwych graczy w grze komputerowej, gdzie wynik zależy od umiejętności każdego gracza. Z technicznego punktu widzenia znacznie łatwiej jest typować wirtualne zakłady sportowe. Pod tym względem nie różnią się one całkowicie od klasycznych sportów i zakładów. Tutaj możesz również wybrać zakłady na pojedynki, zwycięzców meczów, a nawet na określoną liczbę bramek. Wszystko zależy od popularności danego sportu. Obecnie tylko kilku bukmacherów w Polsce nie świadczy usług wirtualnych zakładów sportowych. Dotyczy to zwłaszcza młodych firm, których oferty dopiero się rozwijają.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Dlaczego ich popularność nadal rośnie?

W rzeczywistości wirtualne sporty stają się coraz bardziej popularne ze względu na to, że zawsze możesz w nie grać. Zakłady na sporty wirtualne są oferowane przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – w wersji wirtualnej można też wybrać najpopularniejsze sporty. Dlatego nie musimy zwracać uwagi na to, czy w prawdziwym meczu piłkarskim będzie przerwa, że Liga Mistrzów UEFA wróci dopiero po wakacjach – bo można znowu zagrać za kilka minut – wśród najlepszych ofert bukmacherów znajdziemy też ciekawe promocje bukmacherskie, które również obejmują wirtualne zakłady. Dlatego sporty wirtualne cieszą się coraz większą popularnością, a bukmacherzy deklarują, że nadal będą rozszerzać swoją ofertę w kierunku powiększenia ilości dyscyplin oferowanych na zakładach wirtualnych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy najlepszy bukmacher w Polsce Fortuna oferuje graczom więcej niż STS czy Betclic? Jaki jest kod promocyjny na darmowe bonusy bukmacherskie? Na te wszystkie pytania znajdziesz tu odpowiedź.

Bukmacherzy w Polsce