Najlepsze sposoby na to, aby typować zakłady online z sukcesem!

Typowanie zakładów bukmacherskich nie jest łatwym zadaniem – w końcu bez odpowiedniej wiedzy, możemy tylko stracić nasze pieniądze. Dlatego też, przed naszymi pierwszymi typami bukmacherskimi powinniśmy się odpowiednio do tego przygotować. Jakie są więc najlepsze sposoby na to, aby typować zakłady bukmacherskie z sukcesem?

Najlepsze sposoby na to, aby typować zakłady online z sukcesem!

Nigdy nie typuj za więcej, niż twoja wypłata na to ci pozwoli

Dobry gracz zakładów bukmacherskich nie powinien zaciągać kredytu, tylko dlatego, ponieważ chce obstawić większą sumę. To się już w tym momencie nazywa uzależnienie od zakładów bukmacherskich. Ale wracając do tematu, dobry typer wie, ile powinien postawić, aby w razie porażki nie stracić zbyt wiele, a w razie zwycięstwa wzbogacić się na ładną sumkę. Może nie koniecznie bajońskie pieniądze, ale zawsze lepiej jest wygrać niewiele, niż stracić majątek za jednym razem, czyż nie?

Popularność aplikacji bukmacherskich

Jeśli chodzi o to, skąd się wzięła popularność aplikacji bukmacherskich, to na pewno nie wzięła się ona z powietrza. Każdy lubi wygodę. Z racji tego że każdy dzisiaj posiada smartfona, to też po prostu gracze zamiast być zmuszonymi do zasiadywania przed komputerem, po prostu w dowolnym momencie swojego życia wyjmują telefon, logują się przez aplikację, a następnie obstawiają dowolny zakład, jaki oferuje im dana firma bukmacherska.

Fora bukmacherskie

Na forach bukmacherskich często występują osoby, które pracowały w firmach bukmacherskich i nierzadko też jest to dla nich dobra okazja, aby wylać z siebie wszystkie żale na temat swojej pracy. Bukmacherskie for a zarządzane są przez moderatorów, zazwyczaj są to właściciele domen na których postawione są fora lub osoby o wyjątkowej wiedzy i cieszące się dobrą opinią. Moderatorzy mają za zadanie pilnować porządku na forum, dawać kary, a także rozwijać forum.

Typowanie zakładów na e-sport

Tak naprawdę obstawanie e-sportów niczym nie różni się od typowania meczów w tradycyjnych dyscyplinach. Wybieramy swoją ulubioną drużynę e-sportową, ustalamy stawkę i wypuszczamy kupon w ,,objęcia bukmachera”. Oprócz zwykłych zakładów możemy zdecydować się na zakład z pojedynczym zdarzeniem, albo zaszaleć i wytypować zakład akumulowany, a więc zainwestować stawkę na więcej niż jeden mecz. Ten drugi wariant jest, oczywiście, bardziej opłacalny, ale jednocześnie trudniej osiągać w nim sukcesy.

Emocje na zakładach bukmacherskich

Gracze zakładów bukmacherskich często nie zdają sobie sprawy z procesów zachodzących w ich głowach. Największe emocje zawsze rodzi oczekiwanie. Im bliżej zakończenia danego spotkania, tym silniejsze emocje towarzyszą typerowi. Porażce najczęściej towarzyszą uczucia negatywne takie jak złość czy smutek a w przypadku zwycięstwa jest to prawie zawsze radość i ulga. Od tego jak mocno odbiją się na nas uczucia, najczęściej zależy od stawki którą postawiliśmy, oraz od tego jakie samo typowanie ma dla nas wagę.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy najlepszy bukmacher w Polsce Fortuna oferuje graczom więcej niż STS czy Betclic? Jaki jest kod promocyjny na darmowe bonusy bukmacherskie? Na te wszystkie pytania znajdziesz tu odpowiedź.

Bukmacherzy w Polsce