Nowi gracze w STS obstawiają zakład bez ryzyka do 200 PLN

W STS nowi gracze typują bez najmniejszego ryzyka. Za pierwszy przegrany kupon, obstawiony z konta zarejestrowanego między 15 a 19 listopada, organizator zwróci do 200 PLN.

Nowi gracze w STS obstawiają zakład bez ryzyka do 200 PLN
Nowi gracze w STS obstawiają zakład bez ryzyka do 200 PLN

Gracz, który założy konto bukmacherskie między 15 a 19 listopada 2019 roku na www.STS.pl, nabędzie prawo do pierwszego zakładu bez ryzyka. Co to oznacza?

Obstawianie bezpiecznego zakładu to standardowe granie ,,prawdziwymi” środkami, przy ubezpieczeniu, że w razie przegranej, 100% stawki kuponu zostanie zwrócona.

Warunkiem wypłaty bonusu w ramach akcji „nowi gracze w STS obstawiają zakład bez ryzyka do 200 PLN„, jest rozstrzygnięcie typu jako przegranego w okresie trwania akcji. Oznacza to, że kupony ze zdarzeniami kończącymi się po 23:59 w dniu 19 listopada 2019 roku, nie otrzymają kwalifikacji do zabawy.

Bezpieczny kupon w STS – 200 PLN w razie niepowodzenia ⚠️

Skorzystanie z premii w STS nie jest wymagane żadnymi zapisanie. Wzięcie udziału w akcji promocyjnej jest automatyczne i dotyczy wszystkich nowych graczy.

Bonus Betfan - aktualny kod promocyjny
Bonus Betfan – aktualny kod promocyjny

Granie debiutanckiego zakładu w STS to zwykle spory stres. Legalny bukmacher STS wychodzi temu naprzeciw i oferuje prostą zasadę:

przegrany pierwszy kupon -> zwrot 100% stawki

Warto mieć na uwadze fakt, że typować w STS można na różnych kanałach. Możliwe jest zarówno typowanie klasycznie na www.STS.pl, jak i w aplikacji mobilnej. Bukmacher dopasowuje miejsca dostępu do wszystkich – nawet najbardziej zabieganych – graczy :)

Co daje rejestracja w STS?

Rejestracja w STS w terminie obowiązywania promocji, czyli między 15 a 19 listopada 2019 roku, gwarantuje uzyskanie nie jednej, a aż 3 promocji:

  • do 1200 PLN bonusu powitalnego,
  • 29 PLN bez depozytu z kodem BETONLINE
  • do 200 PLN w zakładzie bez ryzyka 

Wypłata środków zostanie zrealizowana w ciągu 24h od nabycia prawa do świadczenia. Szczegóły akcji promocyjnej znajdują się regulaminie na oficjalnej stronie bukmachera.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia to nasza specjalistka od promocji bukmacherskich i wszelkich bonusów do bukmacherów legalnie działających w internecie.

Bukmacherzy w Polsce