Oferta specjalna w Betclic – 40 PLN na tenisa w Misji: Tenis

Na miłośników tenisa czeka w Betclic oferta specjalna. 40 PLN to bonus, jaki można zdobyć za typowanie kuponów wielokrotnych w ramach turnieju ATP w Paryżu.

Oferta specjalna w Betclic - 40 PLN na tenisa w Misji: Tenis
Oferta specjalna w Betclic – 40 PLN na tenisa w Misji: Tenis

By dołączyć do grona szczęśliwców, którzy w Betclic zgarną aż 40 PLN ekstra, należy w pierwszej kolejności dołączyć do rodziny bukmachera, w drugiej zaś – zapisać się do organizowanej akcji promocyjnej.

Betclic honoruje branie udziału w wydarzeniu zarówno na stronie www.Betclic.pl, jej mobilnej wersji, jak również w aplikacji na tablety i smartfony. Ekstra kasę można zdobyć niezależnie od kanału dostępu :)

Jaka jest minimalna stawka w Misja: Tenis w Betclic? 💶🤔

Minimalna stawka kuponu w Misji: Tenis w Betclic, wynosi 20 PLN. Kurs zakładu, kwalifikujący do akcji promocyjnej, ustalony został na 1,70, minimalna ilość zdarzeń zaś na 2.

Jeżeli obstawiony kupon nie uzyska wartości kursu 1,70, nie zostanie wzięty pod uwagę w zabawie, nawet jeśli spełni wszystkie inne warunki regulaminu.

Oferta specjalna w Betclic – 40 PLN na tenisa w Misji: Tenis trwa od 28 października 2019 roku do 3 listopada 2019 roku do godziny 23:59. Organizator zaznacza, że wypłaty nagród będzie realizował 5 listopada 2019 roku w godzinach wieczornych.

Uwaga! Warunkiem zdobycia bonusu w postaci 40 PLN, jest obstawienie co najmniej 3 kuponów spełniających powyższe warunki.

forbet premia bonus kod promocyjny
Freebet forBet, premia, bonus, kod promocyjny

Jakie mecze można obstawiać w promocji Misja: Tenis w Betclic?

W promocji Misja: Tenis w Betclic można typować wszystkie spotkania tenisowe, rozegrane w dniach obowiązywania promocji, czyli od 28 października do 3 listopada 2019 roku.

Podsumowując – zdobycie 40 PLN bonusu w opisywanej akcji promocyjnej, jest uzależnione od spełnienia poniższych warunków:

  • zagrania co najmniej 3 kuponów wielokrotnych na www.Betclic.pl lub w aplikacji
  • rozliczenia zakładów jako wygranych
  • typowania minimum 2 zdarzeń
  • zastosowania kursu nie niższego, niż 1,70
  • obstawiania za minimum 20 PLN

Czy w promocji Misja: Tenis można zastosować mechanizm cashout?

Mechanizm cashout jest wykluczony w przypadku typowania kuponów z zastosowaniem powyższej promocji. Kwalifikacji nie uzyskają również:

  • kupony zagrane ze środków premiowych
  • zakłady zawierające te same wybory
  • zakłady systemowe
  • kupony, w których zastosowano już inną promocję

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia to nasza specjalistka od promocji bukmacherskich i wszelkich bonusów do bukmacherów legalnie działających w internecie.

Bukmacherzy w Polsce