Pakiet Pudziana dla nowych – promocja na start w Betfan

Promocja na start to oferta, z której mogą skorzystać gracze rozpoczynający przygodę z danym bukmacherem. Za założenie konta w Betfan, organizator przyznaje Pakiet Pudziana, dzięki któremu można zdobyć nawet 3000 PLN premii.

Pakiet Pudziana dla nowych - promocja na start w Betfan
Pakiet Pudziana dla nowych – promocja na start w Betfan

3100 w bonusach od bukmachera Betfan online

Nie tylko wierni gracze otrzymują nagrody na wytrwałość. Także nowi użytkownicy, którzy dopiero założyli konta, mogą liczyć na świetne bonusy. Wystarczy zapoznać się z ofertą bukmachera, by zdobyć ekstra kasę.

Opisywana promocja pozwala na zdobycie aż 3000 PLN bonusu. Jak to możliwe? Jak się okazuje, wygranie takiej sumy nie jest wcale skomplikowane. Podczas przenoszenia środków z konta bonusowego na główne, organizator promocji stosuje bonus x10, zwiększając premię dziesięciokrotnie.

Pakiet Pudziana w Betfan – jak się zapisać?

  • by skorzystać z promocji, wystarczy założyć darmowe konto bukmacherskie na www.Betfan.pl w czasie obowiązywania akcji promocyjnej
  • Pakiet Pudziana zostanie przyznany graczowi, który dokona depozytu na kwotę co najmniej 20 PLN i zagra po kursie nie mniejszym, niż 2,00
  • organizator przyznaje bonusy 10% maksymalnie 100 PLN od trzech pierwszych wpłat
  • ostatnim krokiem, jest obrócenie premią na zasadach opisanych w dalszej części wpisu
bonus betclic premia kod aktualny
bonus betclic premia kod aktualny

Promocja w Betfan obowiązuje na pierwsze trzy depozyty. Oznacza to, że można z niej skorzystać trzykrotnie i w sumie zarobić nawet 3000 PLN.

Warto mieć na uwadze fakt, że bonus nie zostanie przyznany już aktywnym graczom. Pakiet Pudziana to promocja na start w Betfan tylko dla nowych.

Jak zdobyć maksymalną wygraną w Betfan?

Jak zdobyć maksymalną kwotę wygranej, czyli 3000 złotych? Wystarczy założyć konto na www.Betfan.pl i na koncie bonusowym zgromadzić 300 PLN (100 PLN od każdej wpłaty) i w chwili przenoszenia środków z konta bonusowego na główne, pomnożyć wygraną x10 :)

Wypłata środków uzależniona jest od obrócenia ich pięciokrotnością po kursie zdarzenia co najmniej 1,45. By obrót był ważny, na kuponie muszą się znaleźć co najmniej 2 typy.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia to nasza specjalistka od promocji bukmacherskich i wszelkich bonusów do bukmacherów legalnie działających w internecie.

Bukmacherzy w Polsce