Pewny Zakład w Betclic – 40 złotych zwrotu w razie przegranej

Stawiając zakład wielokrotny w Betclic, nie trzeba martwić się o małe potyczki. Bukmacher zwraca stawkę kuponu, w którym jeden zakład nie wejdzie.

Premia w betclic
Pewny Zakład w Betclic – 40 złotych zwrotu w razie przegranej

Organizator promocji oddaje przegrane środki w razie jednego niepowodzenia na kuponie akumulowanym. Zwrot stawki otrzymają gracze, którzy:

  • postawią zakład wielokrotny
  • na mecze piłki nożnej
  • w ilości co najmniej 5 zdarzeń
  • po kursie całkowitym nie mniejszym, niż 5
  • za stawkę co najmniej 20 złotych
  • i przegrają wytypowane jedno spotkanie.

Typować Pewny Zakład można do 15 sierpnia
👇🏼👇🏼👇🏼

Bonus Pewny Zakład ograniczony jest w czasie. Obowiązuje w okresie od 13 do 15 sierpnia, czyli do dnia dzisiejszego do północy. Chętni na wzięcie zabawy w akcji, mają już naprawdę mało czasu.

Betfan kod promocyjny
Kod promocyjny do Betfan

Kto otrzyma bonus w Betclic?

Zwrot wartości zakładu otrzyma gracz, który wytypuje 5 zdarzeń piłki nożnej z oferty live, bądź przedmeczowej, po kursie całkowitym minimum 5, za stawkę nie mniejszą niż 20 złotych.

Warto pamiętać o tym, że maksymalna kwota zwrotu ograniczona jest do 40 złotych. Stawiając kupon za 30 złotych, na konto wróci 30 złotych. W razie obstawienia za 100 złotych, zwrot wyniesie i tak 40 złotych.

Podstawowym warunkiem wzięcia udziału w promocji Betclic, jest posiadanie konta bukmacherskiego. Założenie go jest proste i nie wymaga nakładów finansowych.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia to nasza specjalistka od promocji bukmacherskich i wszelkich bonusów do bukmacherów legalnie działających w internecie.

Bukmacherzy w Polsce