Porady, z których warto skorzystać obstawiając zakłady w 2021!

Każdy czeka na to, żeby rok 2020 się skończył – zresztą nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ sporo się pozmieniało – również i w bukmacherce. Dlatego też dziś przedstawimy wam porady, z których możesz skorzystać, jeśli chcesz obstawiać zakłady w przyszłym roku!

Porady, z których warto skorzystać obstawiając zakłady w 2021!

Załóż konta u kilku bukmacherów

Wielu graczy zwykle ogranicza się tylko do jednego konta bukmacherskiego. Jeśli naprawdę zamierzasz uczestniczyć w grach losowych, na dłuższą metę ograniczenie liczby kont, które posiadasz może być niekorzystne. Wraz z nagromadzeniem doświadczenia przekonasz się, że czasami nawet niewielka różnica w kursach poszczególnych meczów może zostać zamieniona na dużą różnicę w wygranej.

Ponadto należy wziąć pod uwagę, że między ofertami bukmacherów istnieją duże różnice na rynku, rozgrywkach, a nawet ligach i dyscyplinach. Oczywiste jest również, że nie wszyscy legalni bukmacherzy koncentrują się na piłce nożnej, więc oferta może być inna, lub kursy mogą być niższe.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Zacznij korzystać ze statystyk

Oczywiście, gdy obstawiasz piłkę nożną i inne sporty, najlepiej będzie, jeśli wybierzesz mecz na kuponie w dużej mierze na podstawie danych statycznych, ponieważ jak wszyscy wiemy, nie będziesz w stanie oglądać wszystkich wydarzeń sportowych. Dlatego jeśli planujesz poważnie brać udział w obstawianiu zakładów bukmacherskich, powinieneś znaleźć dobry serwis sportowy ze statystykami. Oczywiście najłatwiej jest szukać w internecie, gdzie takich baz nie brakuje. Możesz także skorzystać z usług jednego z bukmacherów, który udostępnia na swojej stronie wiele informacji statystycznych.

Pamiętaj o analizowaniu swoich spotkań

Gdy znajdziesz dobre źródło danych, z czasem nauczysz się ich poprawnie używać, co znacznie zwiększa Twoje szanse na ogranie bukmachera u którego obstawiasz zakłady. Przed rozpoczęciem gry należy sprawdzić, czy kluczowi zawodnicy obstawianej drużyny nie są kontuzjowani lub zawieszeni, śledź wahania kursów – jeśli kursy na wydarzenie wzrosną, oznacza to, że coś się wydarzyło, a jeśli szanse zespołu są zmniejszone i na odwrót. Pamiętaj, że im więcej danych możesz zebrać, tym większa jest twoja szansa na sukces.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Sprawdzaj różnice w marży bukmacherskiej

To dość rzadko poruszany temat, ale bukmacherzy w tym roku znacznie podwyższyli swoje marże bukmacherskie – prawdopodobnie w przyszłym roku będą one również na takim a nie innym poziome, jak nie wyższe – dlatego też postaraj się wybrać bukmachera, który oferuje jak najniższe marże, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich kursów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy najlepszy bukmacher w Polsce Fortuna oferuje graczom więcej niż STS czy Betclic? Jaki jest kod promocyjny na darmowe bonusy bukmacherskie? Na te wszystkie pytania znajdziesz tu odpowiedź.

Bukmacherzy w Polsce