PZbuk – nowy legalny bukmacher internetowy

PZBUK to nowy legalny bukmacher na polskim rynku. Za tym bukmacherem stoi polska spółka Cherry Online Polska Sp. z o.o., warto też dodać, że właścicielem tej spółki jest szwedzka firma hazardowa Cherry AB. Firma będąca właścicielem marki ComeOn!. Marka ta z pewnością jest dość dobrze znana w Polsce.

bukmacher pzbuk
Opis legalnego bukmachera online PZbuk.

PZbuk czy warto grać?

Zacznijmy może od nazwy PZbuk. W końcu nazwa zapewne niejednej osobie wydaje się nietypowa. Mówiąc wprost — nazwa tłumaczona jest jako „The Polish Bookmaker”, czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie.

Skoro powiedzieliśmy sobie na temat nazwy, pora powiedzieć coś na temat wyglądu strony. Z jednej strony o gustach się nie dyskutuje, ale z drugiej można odnieść wrażenie, że wygląd strony wielu osobom nie przypada do gustu. Jest stonowany i niezbyt przekonujący. Wygląda jakby była dedykowana tylko dla telefonów komórkowych. Dużo lepiej wygląda bukmacher Fortuna, gdzie wszystko jest czytelne i łatwe w obsłudze.

Pora zadać sobie pytanie, czy skorzystanie z oferty jest odpowiednim rozwiązaniem? Dobrym wyjściem jest odniesienie się do bonusu dla nowych klientów. Oferta przedstawia się tak, że klienci mogą liczyć na darmowy zakład w wysokości 50 zł, ale na początku trzeba zaryzykować własne środki.

Dokładniej mówiąc, na wstępie konieczne jest dokonanie wpłaty w wysokości co najmniej 50 zł. Kiedy już do tego dojdzie, czas na postawienie kuponu wielokrotnego (kupon musi mieć kurs minimum 2,0). Stawka liczona na poczet bonusu powinna wynieść przynajmniej 50 zł.

Na koniec kapitalna wiadomość — gracz nie musi obracać wygranej ani kwoty darmowego zakładu! To bardzo rzadkie wśród legalnych bukmacherów, że bonus nie musi być obrócony.

Dobrze jeszcze odnieść się do tego, że w PZbuk istnieje coś takiego, jak sklep gracza. Sklep ten jest formą programu lojalnościowego. W zasadzie można powiedzieć, że schemat jest bardzo prosty — każda ważna czynność jest jakoś wyceniona (liczy się choćby logowanie i zatwierdzenie każdego dokumentu).

Co do kursów, trudno powiedzieć coś konkretnego. Nie ma co ukrywać, że oczekiwania graczy potrafią być bardzo różne. Tak więc nie pozostaje nic innego, jak samodzielnie zapoznać się z wystawionymi kursami.

Bukmacher

Bukmacher online w Polsce, najlepsze promocje i bonusy bez depozytów do najlepszych w kraju legalnych bukmacherów. Rankingi i spis legalnych buków w Internecie.

Bukmacherzy w Polsce