Typowanie wirtualnych sportów – poradnik

Nie da się ukryć, że na pierwszy rzut oka granie na zakładach wirtualnych może być dość mylące, z racji tego że ciężko się z samego początku w tym połapać. Dlatego też dziś przedstawimy wam to, jak grać na wirtualnych sportach!

Typowanie wirtualnych sportów – poradnik

Jeśli grałeś już kiedyś na zakładach bukmacherskich

Tak naprawdę gra na zakładach sportowych nie różni się wiele od technik gry na zakładach wirtualnych. Jedyną różnicą tak naprawdę jest to, że możemy je obstawiać tak naprawdę codziennie, w ilościach ograniczonych tylko przez zasobność naszego portfela. W zakładach wirtualnych możemy tak jak w zwykłych zakładach bukmacherskich – przewidzieć zwycięzcę, liczbę bramek, liczbę handicapów, czy obstawiać wszystkie inne rodzaje zakładów bukmacherskich. To spory plus, z racji obecnej sytuacji wywołanej koronawirusem. Dlatego sporty wirtualne mogą przynosić nam radość z gry, nawet jeśli zwykłe zakłady zostały po prostu odwołane z powodu zagrożenia zarażeniem covid-19.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Czy wygrana na zakładach wirtualnych jest możliwa?

Oczywiście że tak, chociaż jest ono nieco mniej osiągalne z racji tego, że tak naprawdę wiele zależy od maszyny, która losowo generuje wszystkie warunki na wirtualnym boisku. Mimo to coraz więcej graczy decyduje się obstawiać zakłady wirtualne co pozwoliło bukmacherom dostrzec ten rynek i coraz bardziej poszerzać swoją ofertę zakładów.

W tych chorych czasach gdzie zakłady bukmacherskie na przykład na piłkę nożną nie są czymś gwarantowanym, warto jest poszukać alternatywy – tak jak na przykład wspomniane wcześniej zakłady na sporty wirtualne. Jeśli nie wiesz, czym one są, to wystarczy powiedzieć, że jest to komputerowa symulacja wydarzeń sportowych. Podobnie jak w przypadku „zwykłych” wydarzeń, możesz obserwować interesujące Cię wydarzenia oraz śledzić zachowania drużyny i graczy.

Zalety obstawiania wirtualnych sportów

Główną zaletą tego rodzaju zakładów bukmacherskich jest to, że możesz grać w nie przez dosłownie caly rok! Wirtualni gracze lub zwierzęta nie muszą odpoczywać, więc możesz obstawiać zakłady w dowolnym momencie! Drugą niezwykle ważną i chyba najważniejszą zaletą jest niesamowicie szybkie rozegranie spotkań. Gra trwa zwykle około czterech minut. Co jest dodatkowym plusem to to, że skoro rozstrzygnięcia są tak szybkie, to po trafieniu kuponu środki trafiają na twoje konto praktycznie w natychmiastowym tempie.

Kolejnym ważnym elementem jest możliwość śledzenia każdego zdarzenia w czasie rzeczywistym. W rzeczywistości nie możemy oglądać wszystkich meczów na całym świecie. W wirtualnych sportach nie ma takiego problemu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gdzie można obstawiać zakłady wirtualne?

Na pewno u STS, Fortuna czy Betfan. Otóż to właśnie najlepsi bukmacherzy oferują najwięcej zakładów na sporty wirtualne, ale z racji tego, że te zakłady stają się coraz bardziej popularne z powodu pandemii, to zapewne wielu bukmacherów rozszerzy swoją ofertę. Wirtualne zakłady zapewniają ogromne i bardzo szybkie emocje.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy najlepszy bukmacher w Polsce Fortuna oferuje graczom więcej niż STS czy Betclic? Jaki jest kod promocyjny na darmowe bonusy bukmacherskie? Na te wszystkie pytania znajdziesz tu odpowiedź.

Bukmacherzy w Polsce