Typy sportowe – co powinieneś o nich wiedzieć?

Wielu graczy typów sportowych myśli o sobie, że wie naprawdę wiele o zakładach online. Jednakże nie jest to do końca prawda, ponieważ nie da się o tym wiedzieć wszystkiego. Dlatego też dziś, opowiemy wam o kilku rzeczach, o których każdy typer powinien wiedzieć.

Typy sportowe – co powinieneś o nich wiedzieć?

Typy bukmacherskie

Czym są typy sportowe? Dla tych – którzy nie wiedzą, wystarczy powiedzieć, że kwestia jest dwojaka. Bo z jednej strony, mowa jest o zakładach na sport, czyli po prostu obstawianiu kuponów na dane wydarzenie sportowe. Z drugiej strony jednak, chodzi tutaj o przewidzenie danego spotkania sportowego, bez obstawiania zakładu na taki wynik. Istnieje wiele serwisów na internecie, które takie darmowe typy udostępniają, jednakże czy to do końca prawda, że taki będzie wynik, to głównie zależy już od tego, jak dobrze analizę wykonał gracz który taki typ proponuje.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Sprawdź, czy bukmacher jest legalny

Każdy bukmacher, który oferuje swoje zakłady i bonusy w naszym kraju – MUSI najpierw ubiegać się o licencję Polskiego Ministerstwa Finansów na obrót zakładami wzajemnymi. Naturalnie taką licencję nie jest łatwo uzyskać, ponieważ trzeba spełnić pewne wymagania, które stawia nasze MF. Naturalnie nie będziemy was zanudzać szczegółami, jednakże część z tych wymagań to kapitał początkujący rzędu miliona złotych. Wydaje się to dość nieprawdopodobne, ale w końcu nikt nie mówił, że będzie łatwo, czyż nie? Wracając jednak do tematu – trzeba powiedzieć tu sobie o tym, że aktualnie jest 18 legalnych spółek bukmacherskich oferujących nam zakłady na sport. Warto jest sprawdzić rankingi, która firma jest najlepsza, oraz otworzyć u takiego bukmachera konto – jeśli zamierzamy zacząć obstawiać typy sportowe.

Dlaczego warto jest korzystać z usług legalnych bukmacherów?

Otóż z tego powodu, iż tak naprawdę nie wiemy, czy nasze dane są bezpieczne, kiedy korzystamy z usług nielegalnych bukmacherów. W końcu taki bukmacher nie ma żadnych zobowiązań, aby zapewnić odpowiednią ochronę danych osobowych swoim klientom, w kraju, do którego i tak nie ma dostępu, czyż nie?

Więc tu pojawia się wolna amerykanka – zdarza się, że gra u nielegalnego bukmachera może skutkować tym, że nasze dane zostaną sprzedane jakiejś Chińskiej korporacji – a wtedy mogą zacząć pojawiać się kłopoty. Wiadomo, że gdyby to była jedyna zaleta grania u legalnych bukmacherów, to tak naprawdę nikt by raczej nie miał ochoty u nich grać – więc na pewno kolejną z zalet jest promocje bukmacherskie oraz okresowe bonusy, które można znaleźć u bukmacherów. Oprócz tego, wiele osób martwi się naturalnie podatkiem 12% od gry losowej. Najlepsi bukmacherzy zawsze starają się kompensować graczy, więc dodatek do kuponu, aby opłacić podatek od gry to standard. W końcu to gracz ma obowiązek taki podatek zapłacić, a nie bukmacher.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy najlepszy bukmacher w Polsce Fortuna oferuje graczom więcej niż STS czy Betclic? Jaki jest kod promocyjny na darmowe bonusy bukmacherskie? Na te wszystkie pytania znajdziesz tu odpowiedź.

Bukmacherzy w Polsce