Wyzwanie Betclic – ekstra kasa nawet 2 tysiące złotych dla aktywnych

Dla aktywnych graczy, legalny bukmacher Betclic, przygotował wyjątkowe wyzwanie. Ekstra kasa (nawet 2 tysiące złotych w bonusie), to nagroda dla użytkowników z największą ilością punktów.

betclic promocja
Wyzwanie Betclic – ekstra kasa nawet 2 tysiące złotych dla aktywnych

Za podjęcie wyzwania Betclic i typowanie meczów piłki nożnej, obstawiający mogą zgarnąć kolejno za pierwsze pięć miejsc: 800, 1000, 1300, 1700, a nawet 2000 złotych. W rankingu liczyć się będzie 30 najlepszych graczy.

Lista nagród w Betclic

W walce o nagrody z poniższej listy wezmą udział gracze, którzy postawią kupon na mecze piłki nożnej, za minimum 1 PLN, po kursie co najmniej 1,50 w terminie od 3 do 8 września 2019 roku.

Betclic nagrody
Lista nagród w Betclic

By wziąć udział w promocji Betclic dla aktywnych, wystarczy wytypować spotkania na stronie www.Betclic.pl zgodnie z poniższymi zasadami.

Za 1 PLN, Betclic przyznaje:

  • 2 punkty za kupon pojedynczy
  • 3 punkty za kupon wielokrotny
freebet rejestracja sts
Freebet w STS – kod promocyjny BETONLINE

Betclic to legalny bukmacher, oferujący usługi w pełni zgodne z polskim prawem. Korzystanie z jego oferty jest w pełni bezpieczne i legalne.

W promocji nie biorą udziału zakłady postawione za środki premiowe, powtarzające się, oraz wypłacone przy pomocy opcji Cashout.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia to nasza specjalistka od promocji bukmacherskich i wszelkich bonusów do bukmacherów legalnie działających w internecie.

Bukmacherzy w Polsce