Zakłady bukmacherskie – poradnik dla początkujących

Nie da się ukryć, że ciężko jest zadbać o wszystko na starcie, jeśli chcemy wygrywać u bukmachera – w końcu na to potrzeba czasu I umiejętności, których większość osób po prostu nie ma. Dlatego też dziś przedstawimy wam pewne informacje, dla których warto jest wykorzystać kawałek swojego cennego czasu!

Zakłady bukmacherskie – poradnik dla początkujących

Zastanów się, czy to jest na pewno dla ciebie?

Nie da się ukryć, że ciężko jest sprawdzić, czy coś jest dla ciebie, jeśli wcześniej tego nie wypróbowałeś. Dlatego też dobrym rozwiązaniem będzie, jeśli zamiast pełnej rejestracji, założysz konto tymczasowe na internecie, bądź udasz się do stacjonarnego punktu bukmacherskiego, gdzie będziesz mógł obstawić zakład bez rejestracji, ale nie będziesz mógł odebrać żadnego bonusu od bukmachera, jak w sieci. Wracając jednak do tematu obstawiania przez internet (w końcu jest to bezpieczniejsza opcja z racji pandemii) po założeniu konta tymczasowego – będziesz mógł wystawić zakład.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Po rozstrzygnięciu zapewne będziesz już zdawał sobie sprawę z tego, czy aby na pewno chcesz zagrać jeszcze raz, bądź też czy zrezygnujesz z obstawiania. Jeśli zdecydujesz się na to, aby obstawiać dalej, to będziesz musiał przejść przez proces rejestracji, który sprawi, że będziesz miał pełny dostęp do swojego konta – czyli do wypłaty ewentualnych wygranych. Niestety, ale przy koncie tymczasowym – to nie jest możliwe.

Co musisz mieć, aby zarejestrować się u bukmachera?

Ale ale – zanim zaczniemy, powiedzmy sobie o kwestii wyboru bukmachera najpierw. Chodzi mniej więcej o tematy takie jak wybór jednego poprzez ranking bukmacherów, co może sprawić, że wybierzesz takiego, który będzie ci najbardziej odpowiadał pod względem marży bukmacherskiej, kursów oraz możliwości wypłaty środków. Naturalnie na pierwszy rzut oka wyłaniają się takie firmy jak STS, Fortuna czy też Betclic, jednakże to od ciebie zależy, czy akurat mają tą ofertę, która ci pasuje. No dobrze, ale skoro już przeszliśmy temat wyboru bukmachera, to czas zabrać się za temat rejestracji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Tak naprawdę jedyne co ci potrzeba, to twoje dane osobowe, adres e-mail, oraz dowód osobisty, lub inny dokument ze zdjęciem. Rejestracja nie trwa długo, ale pamiętaj o tym, że aby potwierdzić swoje konto, musisz przesłać bukmacherowi skan twojego dowodu osobistego. Niestety, ale innej drogi nie ma, dlatego też warto jest zwrócić uwagę na to, aby wybrany przez nas bukmacher był legalny. A dlaczego właśnie tak? Ponieważ legalny bukmacher musi utrzymać nasze dane osobowe w tajemnicy przed wszystkimi, I nie może ich odsprzedawać, a każdy wyciek danych może kosztować takiego bukmachera miliony złotych, albo nawet I utratę licencji, czego nie można powiedzieć o nielegalnych firmach bukmacherskich. W tym wypadku zapewne mogą oni robić co chcą – w końcu nie powinno się u nich obstawiać, a ty I tak to chcesz zrobić, więc co takiemu bukmacherowi zależy na twoich danych?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Czy najlepszy bukmacher w Polsce Fortuna oferuje graczom więcej niż STS czy Betclic? Jaki jest kod promocyjny na darmowe bonusy bukmacherskie? Na te wszystkie pytania znajdziesz tu odpowiedź.

Bukmacherzy w Polsce